שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  מגזין חיילים | שבוז   >>  זכויות החיילים
המדריך למתגייס
חדשות
כתבות מגזין
ד"ש מצולם
פגישה אישית
לוחם בכותרות
נספח צבאי
גיבור בשבוע
העולם הערבי
שירות ב"במחנה"
סקר מומלצי שבוז חיילים
מהו המאכל הכי טעים במנת קרב?
זכויות החיילים
הספר "לפנים משורת הדין" מסביר לחיילים את זכויותיהם
מערכת שבוז, ‏יום שלישי ‏06 ‏יוני ‏2006
זכויות החיילים
מתגייסים, חיילי סדיר ומילואים נתקלים, לעתים קרובות, בקשיי תקשורת עם רשויות הצבא. הצבא הוא מערכת גדולה ובירוקרטית אשר הטיפול בפרט הוא רק משימה נלווית למשימותיה העיקריות. 

במערכת הצבאית, המושתת על משמעת, מרבית החיילים מתקשים לסיים את שירותם בלא כל הפרות משמעת, ומוצאים עצמם בפני הליכים משפטיים או משמעתיים כאלה ואחרים. עד עכשיו, הידע אותו שאבו חיילים על הנעשה בצבא היה בעיקר משמועות שהגיעו מחבריהם.

הספר נכתב על ידי שני עורכי דין בוגרי הפרקליטות והסנגוריה הצבאית, בעלי שנים של ניסיון בהגנה על חיילים ובייעוץ להם, וזכה לקבל הערותיהם של בכירי המשפטנים, לרבות פרקליט צבאי ראשי ונשיא בית דין צבאי לערעורים לשעבר.

הספר מסייע לחייל ולחיילת להימנע מביצוע עבירות מלכתחילה, ואם, חלילה, ימצאו את עצמם בעיצומו של הליך משפטי או משמעתי, ידעו מה זכויותיהם.

הספר מלווה בסיפורו המשעשע של אריק, חייל ביש מזל, הנוטה להסתבך בכל בעיה אפשרית, לאורך שירותו הצבאי, החל מיום גיוסו בבקו"ם, ובאמצעותו מסביר נושאים מורכבים בשפה פשוטה, ברורה ושווה לכל נפש.


להזמנת הספר לחץ כאן או התקשר לטלפון 03-5163962


     
 
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
2. שער הדולר
מאת:שלום       28/12/2015

1. הספר מומלץ בחום
מאת:חייל מרוצה       10/10/2006

כתבות נוספות
נלחמים בשביל השקט- ואיפה השקט שלי בכול הסיפור?
מעניין בחזית ובעורף? רוצים לספר על החוויות?
הפגנת מחאה להחזרתו של גלעד שליט
סובל מאלרגייה בצבא?
מוסיקה לתואר במכללת הד
950 טון אוזני המן יאכלו הישראלים בחג פורים
12345678910הבא
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.