שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
הרשמה

פייבוריט פייבוריט
פייבוריט
פייבוריט  כל מה שנמצא בלב
"גם אני רכוש צה"ל". בלוג חדש
הבדיחה היומית הבדיחה היומית
הבדיחה היומית תאונה ערבית
הבדיחה היומית מכונת כביסה
הבדיחה היומית בדיחה על כורדי
הבדיחה היומית קונדום וכנסת ישראל
הבדיחה היומית טוב לב והומו אחד
הבדיחה היומית CIA
הבדיחה היומית כושי קטן
הבדיחה היומית בלונדיניות
הבדיחה היומית נרקומן ומצורע
הבדיחה היומית היען ואני
הבדיחה היומית לארכיון הבדיחות
"שבוז" הוא פורטל בעל אופי צעיר המיועד לאוכלוסיות המתגייסים, החיילים, המשתחררים, הורי החיילים ולכל מי שמתגעגע להווי השירות הצבאי.
האתר מספק שירותי תוכן שימושי ואטרקטיבי העוסק בעיקר בהווי, בפנאי ובצרכנות. התוכן הייחודי באתר מדבר אל קהל המטרה בגובה העיניים ומקפיד לשדר הומור, שנינות והרבה הרבה חופש. "שבוז" משמש מקום המפגש הווירטואלי של כל המתגייסים, הסדירים והמשתחררים בישראל. בעזרת מנועי חיפוש ייעודיים המשולבים בתוכן שימושי יכול כל מתגייס, חייל ומשתחרר ללמוד על האפשרויות העומדות בפניו ביחס לעתידו. צוות האתר עוסק בכתיבת תכנים, איסוף וארגון מידע שימושי, ליקוט הנחות וכתיבת טיפים לגולשי האתר.

בערוצי התוכן של האתר נכללים:
מתגייסים- המדריך המלא למתגייס, ובו מידע על תפקידים, מסלולים, כושר, שאלות ותשובות ושימושונים אינטראקטיביים. טוב למי שרוצה להגיע מוכן לגיוס.
סדירניקים- כתבות על החיים בצבא מזווית הומוריסטית, על התרבות של חיילי צה"ל, חדשות צה"ל ועוד. בנוסף, במדור זה ניתן ייעוץ מקצועי בנושאי רפואה, משפט ונפש.
משתחררים- "שבוז" מקל על המעבר החד מהצבא לחיי האזרחות ומספר למשתחררים על עבודה מועדפת, על זיכויים ממס, איך להשתמש במענק השחרור ולאן בחו"ל כדאי לנסוע.
פורומים- חצר הבסיס הווירטואלי של מתגייסים, חיילים ומשתחררים.
בלוגים- כאן יכולים הגולשים לשפוך את כל מה שעל ליבם: קשיים במערכות יחסים, טרטורי הרס"ר, מה הם אוהבים לעשות בסופ"ש, איזו מוסיקה מתנגנת להם באוזניות, מיהו כוכב הקולנוע האהוב עליהם ועוד.
צה"לופדיה- הגולשים הסקרנים שרוצים להכיר יחידות, ראשי תיבות, תפקידים, בסיסים, סוגי כלי נשק ומושגים אחרים מוזמנים לסייר בצה"לופדיה, האנציקלופדיה של המושגים והמונחים הצבאיים.
מגזין- כתבות צבע, ביקורות קולנוע, דיסקים וטלוויזיה, עצות צרכנות, אהבה ואופנה, חשיפת דוגמנים וסלבס - הכל מהזווית הייחודית של שבוז.
ג'ובניק- מדור הצחוקים והסאטירה של "שבוז".
משחקים- המשחקים הכי ממכרים להורדה חינם, מחולקים לפי סוגים ודירוגי איכות.

מערכת שבוז לרשותכם :
טלפון: 03-9700143    פקס: 03-9700147    info@shavuz.co.il
האודם 9, פ"ת 49517
 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.
אודות תודות כתוב לנו תנאי שימוש פרסום דרושים קישורים חיפוש באתר הפוך לדף הבית