שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  מתנות לגיוס
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


מתנות לגיוס
מתנה לגיוס
 
מגוון רעיונות שימושיים ומשעשעים שיכולים לתפקד כמתנות גיוס נפלאות!

גיל הגיוס מביא איתו גם גל של מסיבות גיוס. כמוכם, גם חבריכם (אלא אם אתם בחבורה של משתמטים) יערכו בקרוב מסיבת גיוס וייעלמו לכמה שנים בלשכת הגיוס. מתנת הגיוס היא אחת המתנות שהכי נעים לקבל, זו מזכרת מהחברים שתראו עכשיו הרבה פחות. הגיוס הוא לכולם רגע קצת קשה ואולי עצוב, ומסיבת הגיוס והמתנות הם הדברים שעושים את זה קצת יותר קל. המתנות לגיוס מתחלקות לשניים, המתנות שבאמת מועילות והמתנות הקיצ'יות, שתפקידם להזכיר את היותכם חברים של המתגייס. וגם כדי לשעשע קצת.  

רעיונות למתנות שימושיות: 

סל כביסה, מנעולים לתיקים, פנס קטן, לדרמן, אולר או דבר משולב, מצפן, שעון עם סטופר ותאורה, שמיכת פליז (כי מי רוצה להתכסות עם הסקאביאס המסריח), כרית מתנפחת, רצועה לנשק (כי הרצועה שנותנים ממש לא נוחה), כפכפים לאמבטיה, ערכת שיפצור לדיסקית, שקיות חימום, מצעים לצבא, מפצל לחשמל (כי לכו תריבו על שקע חשמל לפלוגה שלמה), משקפי שמש, נגן MP3, ערכה להכנת קפה, כובע פליז וכפפות (שחור או ירוק, כי זה מה שמותר) וכל דבר שימושי שעולה בראשכם.


רעיונות למתנות משעשעות לגיוס

מצלמה חד פעמית, ספר בדיחות על הצבא או משפטים צבאיים, חבילת שי מלאה בממתקים, טבלת ייאוש עד סוף הטירונות\הצבא, מיני שש-בש או כל משחק מתקפל וקטן כדי שיהיה במה להעביר את השבתות, חולצה או מחזיק מפתחות עם תמונה שלכם (אם אתם זוג) או של החברים הטובים, ערכת פינוק עם סבונים ושמנים (לסופ"ש מפנק שהם חוזרים הביתה), תלושים למסעדות אהובות או חנויות, כדי שפשוט יקנו מה שבא להם, שקע-תקע עם מספר יציאות, כדי שכל החבר'ה בחדר יוכלו להטעין את הטלפונים הניידים שלהם, עוגיות מזל סיניות - פשוטות להכנה ועם משפטים אישיים שכיף לקרוא!

בברכה שאתם כותבים (זה ברור לכם שצריך לכתוב ברכה, כן?) כדאי לכתוב בצורה משעשעת מדוע קניתם דווקא את אותה מתנה. למשל ארון קצונה (כדי שיהיה לכם למה לשאוף), מנעול (כדי שישמור על הלב שלך שלי) או מצפן (כדי שתמצא את הדרך בחזרה אליי), מצלמה (כדי לראות איך אתה נהנה), שקע-תקע (כדי שלא יהיו לו/לה תירוצים לא להתקשר) וכו'. 

      
שתף    
כתבות נוספות
תפקידים נוצצים
קורס צו ראשון
מכינת גל בעכו
חשבון חייל
מש" ק קישור לכוחות זרים
יום עידוד לחיל הנדסה
12345678910הבא
> > > >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
4. מתנה שימושית למתגייס
מאת:אביב       26/02/2015

3. מתנות שימושיות לגיוס
מאת:יוסי       03/02/2015

2. מתנות גיוס
מאת:ינוביץ       16/01/2014

1. מתנות ממש יפות
מאת:לוקי       14/07/2012

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.