שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  צו ראשון
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


צו ראשון
צו ראשון
צו 1

 
חדש בשבוז ערכת הכנה לצו ראשון (מבחנים פסיכוטכניים) 
לפרטים נוספים
לחצו כאן


מתי מקבלים צו ראשון?

מועד קבלת הצו הראשון הוא באיזור גיל 16, תלוי בתאריך העברי בו נולדת (זה הזמן להציץ ולבדוק בתעודת הזהות...):
אם נולדת בין א' בתשרי ועד כט' באדר, תקבל/י את הצו במהלך תקופה זו.
אם נולדת בין א' בניסן ועד כט' באלול, תקבל/י את הצו בין אפריל לספטמבר שנה מאוחר יותר.

מה לקחת?

לא. אנחנו לא עוברים דירה, אבל בכל זאת כדאי (ומסתבר שגם צריך) להגיע לצו ראשון מצוידים, כדי שלא תצטרכו להתחיל להתרוצץ בלשכת הגיוס בלאסוף את המידע הדרוש ולחזור שנית עם הטפסים המבוקשים.

לא לשכוח:
מסמך מזהה (תעודת זהות, דרכון ישראלי, רישיון נהיגה ממוחשב או תעודת עולה)
צו התייצבות
שאלון רפואי מלא וחתום ע"י רופא ואישורים רפואיים לגבי מחלות ואשפוזים
תוצאות בדיקת שתן כללית עדכנית ל- 3 חודשים לפני התייצבות
פרטי קופת חולים (שם הקופה, סניף, שם הרופא המטפל וטלפון המשרד)
פרטי ההורים (שמות, מספרי תעודת זהות ושנת לידה)
תעודות (אישורים על לימודים עיוניים ומקצועיים)
מרכיבי משקפיים מתבקשים להביא בדיקת חדות ראיה, כולל בדיקת קרקעית העין לבעלי מספר 4- ומעלה מרכיבי עדשות שאין בידם בדיקת חדות ראיה מתבקשים להסיר העדשות 24 שעות לפני ההתייצבות. בעלי דרכון זר מתבקשים להביא הדרכון עמם, עולים מתבקשים להביא תעודת עולה.
 
אפשר להביא:

והנה עוד כמה דברים מעבר לטיפסיאדה שכדאי לכם להביא ליום המיוחל. הצו הראשון, למרות שבצבא ממש משתדלים שיראה לכם, המלש"בים, מאורגן ומסודר, הוא עדיין חלק מהמערכת הצבאית המסורבלת והאיטית. אז במילים אחרות – תתכוננו לחכות המון זמן בתורים, להתרוצץ ממקום למקום ולהתלהב מהחיילים במדים הירוקים (בנות, חבל להשקיע בלעשות עיניים לחיילים, הם לא אלה שישבצו אתכם לתפקידים). מומלץ להצטייד בנשנושים למהלך היום, שתייה ואף ארוחת צהריים (למרות שגם אפשר לקנות במקום. בהקשר זה, אם כבר, נכנסת העצה להביא כסף קטן למכונות). נגן מוזיקה או כל דבר אחר שיעזרו לכם להעביר את הזמן בתורים – הם יותר ממומלצים.
  
איך לזרז תהליכים?
למרות שבצו הראשון תוכלו לעשות בדיקת שתן וראייה, עדיף להצטייד בהם מראש. אלא אם כן התחביב שלכם זה להסתובב במסדרונות עם כוס שתן צהובה ומדיפה ריח, עדיף יהיה אם תבקרו לפני כן בקופת החולים (עד 3 חודשים לפני) ותעשו בדיקת שתן. אם אתן יודעות שבצו הראשון אתן עשויות להיות במחזור - זה פתרון מושלם!

על הדרך, למשקפופרים שביניכם שרוצים לחסוך זמן (במילא תשבו שם שעות), הצטיידו בבדיקות חדות ראייה (ובעלי מספר 4 ומעלה, גם קרקעית העין). אם בכל זאת אתם רוצים להיבדק בלשכת הגיוס ואתם מרכיבים עדשות – דאגו להסיר אותם 24 שעות לפני. אחרת, תצטרכו לחזור לעשות את הבדיקות ביום אחר.

מומלץ: להגיע מוקדם
מי אנחנו, אלה שארוחת הבוקר שלהם היא בשעה 2, שנגיד לכם שמומלץ להגיע כמה שיותר מוקדם ללשכת הגיוס? (אבל לא ב-6 בבוקר, בכל זאת, החיילים בלשכה ג'ובניקים). אבל נגיד בכל זאת: גם אם זימנו אתכם ב-11 בבוקר, 7:30 תהיה שעה טובה להגיע. יהיה לכם מספיק צבא בשלוש\שנתיים השנים הבאות, אז ככל שתגיעו יותר מוקדם, תחסכו את התורים ותוכלו לסיים ולחזור לחיים האזרחיים. אתם עוד תתגעגעו אליהם.
 
תחנות
1. כרטיס מגנטי
כשתגיעו ללשכת הגיוס, גשו מיד לדלפק הקבלה עם תעודה מזהה ותקבלו כרטיס מגנטי שילווה אתכם במהלך היום. את הכרטיס המגנטי תצטרכו להעביר בכל תחנה (ולא, בשק"ם אי אפשר להעביר אותו). זכרו להעביר אותו בכל תחנה, ולא תצטרכו לשכנע את החיילות בסיום היום שבאמת הרופא מישש לכם את איברי המין, אחרת הם עוד ישלחו אתכם אליו בשנית.
 
2. אימות נתונים
התחנה הראשונה שלכם היא אימות הנתונים, שם יבדקו את נכונות הפרטים עליכם, על ההורים שלכם, על הלימודים שלכם ועל הבגרויות (אל תדאגו, לא מרגלים אחריכם, זה מידע שצה"ל מקבל ממשרד הפנים). כשישאלו אתכם את מספר תעודת הזהות של ההורים ושמות הוריהם, תבינו למה היה חשוב להביא את הפרטים במקום להתחיל בטלפונים למורת רוחם של החיילות הלא סבלניות.
 
3. מבחני עברית 
כבר באימות הנתונים, לאחר שיבדקו שבאמת אמא שלכם זו רחל מירושלים, תתחילו את סדרת המבחנים שתלווה אתכם ביום הזה, אותם מבחנים שישפיעו על הקב"א שלכם (קבוצת איכות). החיילת תבקש מכם לקרוא ולכתוב משפטים מבלבלים בעברית. אל תזלזלו במשפטים (למרות שלפעמים הם נראים ממש מגוחכים). מדובר בתהליך של דקה, אך יש לו חלק חשוב מאוד. עולים חדשים ייבחנו בדיוק כמו כולם ויקבלו הנחות רק בהתאם ליכולות שיפגינו. למבחן דמה בעברית לחצו
כאן.
 
מילים בעברית לדוגמה
 1. עלי אדמות = על אדמות העולם, בחיים האלו.
 2. עיור = תהליך האכלוס של ערים וגדילתן.
 3. שכיית חמדה = חפץ יקר וחשוב
 4. היה לו לזרא = נמאס עליו
 5. מדינה נחשלת = מדינה שאינה מפותחת
 6. גילופין = שכרות, תחת השפעת אלכוהול
 7. שאט נפש = גועל נפש
 8. התעמר =התעלל; קילל
 9. שאון = רעש
 10. אנדרלמוסיה = בלגן
 11. לבלר = פקיד
 12. הסלמה = החרפת המצב
 13. ניצים = אויבים
 14. עגורים = סוג של ציפור
 15. אפלולי = מוטל בחושך
 16. שלג דאשתקד = משהו שאינו רלוונטי עוד/ התיישן
 17. אשתקד = שנה שעברה
 18. איוושה= רשרוש
 19. הדיר רגליו = נמנע מלהיות במקום מסויים
 20. נבצר ממנו = לא התאפשר לו.
 21. פולמוס = ויכוח
 22. חיי כרך = חיי עיר
 23. סגפנות = הימנעות מסיפוק צרכים הכרחיים של הגוף
 24. בדמי ימיה = בגיל צעיר
 25. בערוב ימיה = בגיל מבוגר
 26. דכדוך  = עצב, דיכאון
 27. כיסופין אל מחוז ילדותו = געגועים עזים למקום בו נולד וגדל
 28. מלהג = מפטפט 
 29. מכורה = מולדת
 30. משלח יד = מקצוע
 31. מאווים = חלומות
4. ועדה רפואית
אם ציפיתם לראות שולחן ארוך ועליו רופאים מומחים, תתאכזבו לגלות שהוועדה הרפואית היא לרוב רופא יחיד שיבצע את הבדיקות ויחליט על הפרופיל. ראשית כל תתבקשו לעבור ב"משתנה", שזה הכינוי לבחורה המסכנה שכל היום מקבלת בדיקות שתן. אלה שלא הצטיידו בבדיקות שתן מראש יצטרכו לקחת כוס מהדלפק ולבקר בשירותים (אם אין לכם, חבל. תתחילו לשתות מהקולר ליד. ואנחנו נסתפק ב-אמרנו לכם להביא בדיקות). בנות שנמצאות בתקופת המחזור, יתבקשו לחזור ללשכת הגיוס בתאריך אחר ולעשות אותה (אבל אנחנו שוב נמליץ לעשות בקופת חולים ולפקסס ללשכת הגיוס).
 
לפני הכניסה לחדר הרופא, תתבקשו להתפשט. בנים מוזמנים להישאר בתחתונים ובנות במכנס קצר וחזייה (הצטיידו בו מראש, הרופא אולי ייהנה מהחוטיני שלכן, אבל אנחנו לא יודעים עד כמה אתן תהנו). האחות תבקש מכם לקרוא מספרים הכתובים על דף או על הקיר כדי לבדוק את הראייה והאם אתם עיוורי צבעים. אלה שלא ילך להם בבדיקות יתבקשו לאחר מכן לעשות בדיקות ראייה מקיפות יותר. עכשיו הגיע הזמן למסור את השאלון הרפואי שקיבלתם עם הצו הראשון, אישורים על הבעיות הרפואיות שלכם ולספר כמה מילים עליהם. פה מגיע החלק שתצטרכו לחשוב מה אתם רוצים לעשות בצבא. ניפוח בעיות רפואיות יגרור פרופיל נמוך, שישלח אתכם לתפקידים עורפיים (להיות ג'ובניקים, במילים אחרות). פרופיל גבוה משמעו להתראות בית ובוקר טוב מהיום למוחמד בשטחים. הרופא יבקש מכם להתכופף (כדי לראות אם יש לכם עקמת בגב) וכמו כן להשתעל ולנשום כמה נשימות. הבנים יתבקשו להוריד תחתונים ולתת לרופא למשש קצת, הבנות יישארו עם החזייה והתחתונים. 
 
5. קבלת הפרופיל

בסיום הביקור אצל הרופא תקבלו את הפרופיל שלכם. אם לא קיבלתם, דרשו לקבל. הוא לא סודי וזכותכם לדעת אותו. על הפרופיל תוכלו לערער במקום או עד ליום הגיוס (וגם ביום הגיוס עצמו). עם זאת, מומלץ לערער כמה שיותר מוקדם, שכן אם הפרופיל שלכם הוא 72 ואתם אמורים לקבל 64, לא תקבלו זימונים למיונים עד לאחר הורדת הפרופיל ותוכלו לפספס תפקידים מסוימים. בכלל, מומלץ לערער עד 3 חודשים לפני הגיוס, אחרת הערעור יתבצע רק ביום הגיוס עצמו ויגרור המתנה בבקו"ם שיכולה להגיע גם לשבוע.

97 בריא וכשיר לשירות קרבי  ביחידות שדה (חיל רגלים, שריון ותותחנים). לעיתים לצד הפרופיל ילווה בסעיף ליקוי קל אשר אינו מוריד את הפרופיל (כמו הצורך להרכיב משקפיים) ולכל היותר סעיף זה ימנע ממך להתנדב לחלק מהיחידות המובחרות בצה"ל.
82 בעיה קלה (למשל בעיית ראייה- עיוורון צבעים), כשיר לשירות קרבי ביחידות שדה.
77 חדש!!! בעיה קלה עד בינונית (למשל נזלת אלרגית, הזעת יתר) במטרה לעבות את מערך מודיעין השדה - מערך הדורש כשירות לטירונות 04.
72 בעיה בינונית (למשל גב או ברכיים) ולכן לא כשיר לשירות בחיל רגלים אך כן לשריון או לתותחנים.
64 בעיה רצינית (למשל אסטמה) או חריגות גדולות מהמשקל או מהגובה הממוצעים, ולכן לא כשיר לשירות ביחידות שדה. בקיצור- ג'ובניק, ישרת ביחידה עורפית.
45 בעיה הנחשבת חמורה. אם זה 45 נפשי- תקבלו פטור מקורסים ופסילת מקצוע. בכל מקרה, תקבלו תפקיד עורפי ללא מאמצים כלל. אפשרות ללינת בית.
35 בעלי לקויות ומחלות כמו סוכרת, אפילפסיה, חירשות, חולי צליאק וחולים במחלות ממאירות.
31 פרופיל די נדיר, הכי נמוך שאפשר לקבל ועדיין להתגייס. מזכה בפטור כמעט מכל מטלה.
24 בלתי כשירים זמנית, יגויסו לאחר שישונה הפרופיל
21 בעלי פרופיל זה יוכלו להיפרד בשלב זה מהצבא (או להתנדב, אנחנו בעד, למרות הכל).

אם תרצה/י לדעת כיצד בדיוק קבעו לך את הפרופיל, עליך לגשת למפקד יחידתך שיוכל, באמצעות מערכת ה- CPR המותקנת ביחידה, לעיין בתיקך האישי ולנקוב בסעיפי הליקויי שנקבעו לך באופן פרטני!

וסתם לידע הכללי
בעבר היו עוד מספר פרופילים:
פרופיל 89 קיבל מי שספק היה כשיר לשירות קרבי בכל יחידות השדה.
פרופיל 76 היה דומה מאוד לפרופיל 72
פרופיל 65 קיבל מי שהיה כשיר לשירות כתומך לחימה ביחידות הקידמיות.

ולמה אין פרופיל 100 אתם בטח שואלים? מספרי הפרופילים בכלל נקבע שרירותית ולמספרים כשלעצמם אין כל משמעות .

איך אני משנה את הפרופיל הרפואי שלי לפני הגיוס? לפרטים לחץ כאן 


 
6. מבחנים פסיכוטכנים
 עכשיו תקראו טוב טוב מה שיש לנו להגיד לכם. המבחנים אלה, אם תרצו או לא, ישפיעו מאוד על עתידכם הצבאי. יש להם חלק גדול (ביחד עם הראיון האישי בהמשך והשאלות באימות הנתונים) על הקב"א שלכם, קבוצת האיכות שאליה אתם מדורגים (ולא קב"ה, שזה בכלל אלוהים, כמו שאנשים מתבלבלים). קב"א נמוך ישבץ אתכם לתפקידים זוטרים, בעוד שעם קב"א גבוה תוכלו להגיע לתפקידים יוקרתיים ומשמעותיים. בכניסה תתבקשו להניח את הפלאפון, השעון, מחשבון וכל דבר אחר ותקבלו דף טיוטה (אותו לא בודקים!).
 
במהלך המבחנים שאורכם כשעתיים תיבחנו בשלושה חלקים: חלק מילולי, בו תקבלו הוראות ושאלות, כמו הרכבת מילים ופירוש מילים ומשפטים. חלק צורני, בו יוצגו לכם צורות הנדסיות ותתבקשו לבחור צורות דומות, לסדר אותם ולזהות אותם לאחר מכן כשהם במבנה אחר. החלק האחרון הוא המתמטיקה, שם תצטרכו להיזכר בתרגילים באחוזים של כיתה ו',שברים, חילוק ארוך, קצת על x ו-y מכיתה ח' ובעיות מילוליות וחשבוניות. לכל חלק יש הקצבת זמן (יש שעון על המסך) וניתן לחזור תמיד אחורה ולתקן. גם אם אתם לא יודעים משהו – פשוט נחשו. לא יורידו לכם על טעויות אז עדיף לנחש (ואם הלך לכם בניחושים, נסו גם טופס לוטו אחרי זה). את ציון המבחנים והקב"א לא תוכלו לדעת מכוון שהם סודיים.

שימו לב: את המבחנים אפשר לעשות רק פעם אחת בחיים וכאמור, יש להם הרבה מאוד השפעה. השקיעו בהם ועשו אותם רק אם אתם עירניים לחלוטין ולאחר שאכלתם ושתיתם (אי אפשר לצאת באמצע). אם אתם עייפים, בקשו לדחות את המבחנים ליום אחר (בטח יגידו לכם לבוא למחרת ב-7 בבוקר, אבל  אתם גם יכולים לבוא במהלך היום). 
 
עצה שלנו: למרות שלאחר כל תחנה יגידו לכם לאן ללכת, אנחנו ממליצים לאחר הריאיון האישי לגשת למבחנים הפסיכוטכניים, גם אם לא אמרו לכם. בבוקר תהיו רעננים ופיקחים יותר מאשר ב-5 בצהריים לאחר שעות של המתנה ושאר מבחנים. 

חדש בשבוז ערכת
הכנה לצו ראשון (מבחנים פסיכוטכניים) לפרטים נוספים לחצו כאן

7. ראיון אישי
הראיון הוא חובה לבנים אך גם חלק מהבנות יוזמנו אליו. המאבחנ\ת הפסיכוטכנית ישוחחו איתכם, ישאלו אתכם על עצמכם, על החברים ועל התחביבים שלכם. פה נכנס עוד חלק חשוב מהקב"א, שהוא מידת המוטיבציה שלכם לשרת בצבא. החלום שלכם זה להיות ג'ובניק בקריה? כשישאלו אתכם תדאגו להצהיר על אהבתם לשטח (המשרד), על החלום של כומתות גבעתי (מי אמר שחייב להיות שם כדי ללכת עם הכומתה) והתרומה למדינה (אבל רק אם היא מ-8 עד 5 וחצי). אלה שיתחילו לאיים שאם לא יקבלו משהו מסוים (גם אם זה קרבי), יזכו לציון נמוך שיוריד את הקב"א. אל תתרגשו מהמראיין, שבו זקוף וענו בקול ברור. גם על צורת הדיבור שלכם, ההתנהגות והישיבה הבוחנים הולכים להסתכל.
והנה כמה טיפים-
איך תקבלו את התפקיד שאתם רוצים?
 
8. הביתה!
זהו, סיימתם. עברתם את כל התחנות, השמש כבר בטח שקעה ואתם מוזמנים להחזיר את הכרטיס המגנטי ביציאה (לאחר שיבדקו שהכל תקין) ולחזור הביתה. בחודשים הקרובים צה"ל יתחיל להציף לכם את תיבת הדואר באי-מיילים צבאיים עם תאריך הגיוס שלכם (אל תדאגו, הוא עלול להשתנות לפחות פעמיים עד אז), בזימונים למיונים, בשאלוני העדפות וכו'.
 
מה זה קב"א?

הקב"א היא ראשי תיבות של קבוצת איכות. זהו מספר בין 41 ל-56, ובעצם זוהי הדרך של צה"ל לדרג אתכם לפי כל מיני נתונים, כדי לשבץ אתכם אחר כך בתפקיד שהכי יתאים לכישוריכם. 

הקב"א מתחלקת לקבוצות הבאות:
41-43 = גיוס מיוחד או שיחרור מ
צה"ל
44-47 = שירות ללא תפקידים פיקודיים
48-51 = שירות בתפקידים פיקודיים זוטרים
52 ומעלה = תפקידים פיקודיים בכירים כמו קצונה, כאשר בעלי קב"א 54 ומעלה עשויים לקבל תפיקידם בכירים ומיוחדים!


עכשיו נסביר לכם איך נקבעת הקב"א:
הקב"א מתחלקת ל-3: דפ"ר, צד"כ ורמת השכלה.
הדפ"ר הוא דירוג פסיכוטכני. אחרי שתעשו את המבחן הפסיכוטכני, יתנו לכם ציון (אבל לא תדעו מהו) בין 10-90.
הצד"כ הוא דירוג כללי שתיתן לכם המאבחנת הפסיכוטכנית על פי התרשמותה בעת הראיון (בנים בלבד). הדירוג הוא בין 8-40.
רמת ההשכלה (צה"ר- ציון השכלה ראשוני) היא ציון בין 0-12, הכולל את מסלול הלימודים שלכם ואת מספר שנות הלימוד. אם לא למדתם במסגרת של משרד החינוך ישכללו אתכם לפי ציונכם במבחן ידע. 

החל מינואר 2011 - כדי לגלות את הקב"א והדפ"ר ניתן להיכנס לקיוסק המידע (תיבת הודעות אישית באתר עולים על מדים של צה"ל) 

ועכשיו חדש: מא"ה- מיון , איתור והתאמה.
לחץ כאן לפרטים נוספים


בנוסף, יוערך הסיכוי של המלש"ב להצליח בצבא ומוכנותו הנפשית בין 1-5, כך ש- 1 משקף אי התאמה וחמש משקף הצטיינות. מרואיין שיוערך "1" יופנה לראיון עם הקב"ן.
 
בשקלול הקב"א לדפ"ר חצי מהמשקל, לצד"כ שליש ולרמת ההשכלה שישית. אם אין לכם את כל הרכיבים (רב הבנות למשל- כי הן לא עושות ראיון אישי)- יש לזה נוסחאות מיוחדות.
 
קב"א- שמועות וסודות
אומרים שהקב"א נקבעת לפי כמה אתה דומה ליאיר לפיד. אבל ברצינות, יש גם שמועות על כך שהקב"א נקבעת לפי מספר החדרים בבית ואם ההורים גרושים. בכל אופן, צה"ל לא מוכן לחשוף את הפרטים האלה. הסבר מפורט יותר על הקב"א ניתן למצוא בדו"ח מבקר המדינה.

שבוz ממליץ


אייל עצמון מספר על חוויות מצו ראשון

התחנה הבאה - בואו לקרוא על תאריכים למיונים

 
                        
שתף    
> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
448. ,
מאת:ם       30/04/2020

447. הכנה לצו ראשון
מאת:דנה       07/01/2020

446. הובלות ברחובות מומלצת
מאת:חברת הובלות ברחובות       31/03/2019

445. אמינות הובלות קטנות
מאת:משה       14/10/2017

444. אמינות הובלות קטנות
מאת:משה       14/10/2017

443. השתתפות בהגרלה
מאת:שלמה כהן       24/09/2017

442. הגעה לפני שעת הזימון
מאת:עמידן       04/09/2017

441. עבודה מומלצת לאחר הצבא
מאת:שלום       09/07/2017

440. הבן שלי נולד בחודש מאי ועדיין לא קיבל צו
מאת:נירית       24/05/2017

439. הכנה טובה לצו ראשון!
מאת:מתן       04/05/2017

438. בלוג סקס צילום
מאת:Tsilum       01/12/2016

437. למה נשים אוהבות סקס לסבי
מאת:לסבית       30/11/2016

436. d
מאת:nba       30/09/2013

435. dsfds
מאת:fdsf       30/09/2013

434. dsfsd
מאת:dsfsd       30/09/2013

433. justin
מאת:justin bieber       30/09/2013

432. fdfs
מאת:er       30/09/2013

431. מעולה תודה
מאת:רוני       27/08/2013

430. היי
מאת:אבנר       05/08/2013

429. מתי אני יקבל צו ראשון
מאת:בן 16 ו9 עולה ל יא'       24/07/2013

428. מתי אני יקבל צו ראשון
מאת:בן 16 ו9 עולה ל יא'       24/07/2013

427. http://sayarot.blogspot.co.il/
מאת:http://sayarot.blogspot.co.il/       13/07/2013

426. בהצלחה לחיילים! תשמרו על עצמכם
מאת:גולן       27/05/2013

425. אתם כאלה מצחיקים
מאת:דניאל הראל       21/05/2013

424. אני רוצה להיות בסיירת
מאת:דודי       27/04/2013

423. אתר שמכין לצו ראשון
מאת:רועי ינוביץ       24/04/2013

422. צו ראשון
מאת:רועי ינוביץ       07/04/2013

421. אל תגיעו באמת לפני השעה שאמרו לכם לבוא
מאת:אילה       02/04/2013

420. עין עצלה
מאת:אבגני       13/03/2013

419. קרבי הכי טוב!
מאת:דביר12       16/02/2013

418. צו ראשון
מאת:שלום        06/02/2013

417. צו ראשון
מאת:בני        06/01/2013

416. בהצלחה לכולם בגיוס!
מאת:רז       06/01/2013

415. מבחנים פסיכוטכניים צו ראשון
מאת:עודד       12/12/2012

414. פרופיל
מאת:בני       11/12/2012

413. הכנה למבחנים פסיכוטכניים
מאת:גיל        09/12/2012

412. המלצה!
מאת:יקיר       06/12/2012

411. מתגייס
מאת:גולנצ'יק       01/11/2012

410. צו ראשון
מאת:רועי        12/08/2012

409. בכלל לא..
מאת:יוני       06/08/2012

408. לא, מטומטמת      ל"ת
מאת:יניב       06/08/2012

407. צבא
מאת:ספיר       22/07/2012

406. שוחר
מאת:.       15/07/2012

405. תודה רבה ! :)      ל"ת
מאת:אלי       05/07/2012

404. אין ת.ז
מאת:אסתי       20/05/2012

403. י
מאת:י       06/04/2012

402. למה לא מעדכנים
מאת:עדי       20/03/2012

401. תודה רבה!
מאת:ירון       04/03/2012

400. אפשר לבוא עם עדשות?
מאת:גדי       29/02/2012

399. מבחנים פסיכוטכניים לתרגול
מאת:שני       04/01/2012

398. תלמדו גם מה זה עד בוש!!!!
מאת:מלשבית       03/01/2012

397. אני חושב שבגיל 16,16וחצי מקבלים צו ראשון      ל"ת
מאת:מושיקו       20/12/2011

396. יש לי צו ראשון מחר,
מאת:-       19/12/2011

395. שאלה דחוף
מאת:אבי       17/12/2011

394. מבחנים פסיכוטכניים
מאת:דין        09/12/2011

393. 391
מאת:אנייייי       05/12/2011

392. ????
מאת:????       28/11/2011

391. במשקל הנמוך מ50 קילו- לא מגייסים.
מאת:חיילת       26/11/2011

390. לבלר זה לא פקיד !!!!
מאת:משהו שאכפת לו        04/09/2011

389. מלא מידע על צו ראשון
מאת:צחי       11/08/2011

388. תשובה
מאת:ישראל       07/08/2011

387. עיור- מעבר ממושב לעיר
מאת:///       16/07/2011

386. תודה רבה באמת!
מאת:אלמונית עצבנית       29/06/2011

385. כתבה על הפנים.
מאת:ספיר       27/06/2011

384. שאלה חשובה!!!!!!
מאת:רותם       21/06/2011

383. פרופיל תלוי במשקל?
מאת:קרין       19/06/2011

382. הכנה לצו ראשון
מאת:להב רונן       16/06/2011

381. צו גגיוס
מאת:שאלה       14/06/2011

380. אני מזועזעת מהמאמר המטומטם הזה
מאת:מאבחנת פסיכוטכנית       31/05/2011

379. נולדתי ב-ט' באדר ב' תשנ"ה מתי אקבל צו??
מאת:חן       31/05/2011

378. מדהים
מאת:יואב       30/05/2011

377. אני נולדתי בכט' באדר, האם אני אקבל
מאת:דורון       26/05/2011

376. שאללה!!
מאת:יעל       24/04/2011

375. יופי של עדכון
מאת:עדי       22/03/2011

374. כתבה מועילה!
מאת:שלומי       22/03/2011

373. תודה!
מאת:יובל       22/03/2011

372. מיכל
מאת:לא ידעתי על הקב"א - תודה על המידע       14/02/2011

371. שלומי
מאת:מאמר מצויין תודה       14/02/2011

370. עדכון!!
מאת:אור       25/01/2011

369. מעולה
מאת:מנעולן       20/01/2011

368. FGNTamDOYX
מאת:tgnptv       14/01/2011

367. FGNTamDOYX
מאת:tgnptv       14/01/2011

366. ציוני המבחנים הפסיכוטכניים
מאת:מלשבית       11/01/2011

365. MBhydHKIaWYzYnIVy
מאת:ssxwnsr       10/01/2011

364. MBhydHKIaWYzYnIVy
מאת:ssxwnsr       10/01/2011

363. FrJQnzFZERELrg
מאת:msvxmpopi       08/01/2011

362. FrJQnzFZERELrg
מאת:msvxmpopi       08/01/2011

361. כל הכבוד!
מאת:אביב       27/12/2010

360. תפקידים פיקודיים, מה זה אומר?
מאת:אריאל       09/12/2010

359. ישנה טעות
מאת:שאולי       01/12/2010

358. sdgbd
מאת:bgdf       09/11/2010

357. שאלה בנוגע למיון מדריכת סימולטור! תענו:)
מאת:רותם       30/09/2010

356. שלטים ליום הגיוס
מאת:אלעד       14/09/2010

355. צו ראשון
מאת:אלמוג       23/08/2010

354. בקום
מאת:שירה       19/08/2010

353. קיבלתי שני מכתבים..
מאת:צו 1       18/08/2010

352. תגידי מה את מטומטמת לגמרי?
מאת:אני       18/08/2010

351. בהמשך
מאת:אהרון בן הרוש       17/06/2010

350. צו ראשון
מאת:דנית       08/06/2010

349. יש לי עוד יומים צו ראשון ואני רוצה להבין
מאת:מור       22/05/2010

348. אני רוצה להיות לוחם
מאת:חיים       03/05/2010

347. צו ראשון
מאת:שלומי       03/05/2010

346. צו ראשון .
מאת:דניאל       25/04/2010

345. צו ראשון
מאת:אור       16/04/2010

344. קבלת צו ראשון
מאת:טל       16/04/2010

343. כן
מאת:עליזה       14/03/2010

342. הקלות..
מאת:שחף (:       03/03/2010

341. אני גם באותו תאריך
מאת:מקס       13/02/2010

340. אל תדאגי (327) הצבא לא שוכח אפחד!!
מאת:אני       08/02/2010

339. שאלה חשובה
מאת:שאולי       03/02/2010

338. מי ב 10/5 ?      ל"ת
מאת:גילי       01/02/2010

337. מי ב14.4???      ל"ת
מאת:דניאל       01/02/2010

336. מי ב-21.6???      ל"ת
מאת:ניקול       01/02/2010

335. מי ב23/3 ?      ל"ת
מאת:אני       01/02/2010

334. יש לי מחרתיים (יום ראשון) .. אחרי
מאת:אוהד       29/01/2010

333. איפה אפשר להשיג את הפקס של לשכת הגיוס?      ל"ת
מאת:דניאל       25/01/2010

332. לא קיבלתי צו ראשון ועוד חודש וחצי אני 17      ל"ת
מאת:ספיר       25/01/2010

331. אם החלק של העברית והשפה גבוהה לא הלך לי
מאת:165       19/01/2010

330. אווף , אתמול היה לי צו והיה לי פשוט גרוע
מאת:אני        19/01/2010

329. ))))))))))))))))))))
מאת:בבב       12/01/2010

328. מה לעשות עם לא שלחו לי צו ראשון.?
מאת:מאיה       05/01/2010

327. המלך העריץ הרעים בקולו המאנפף על נתיניו
מאת:משה פלאם       31/12/2009

326. לא אם את רשומה כבת מהגרים      ל"ת
מאת:אותה בעיה       29/12/2009

325. לי
מאת:אני       22/12/2009

324. יש למישהו צו ראשון יום רביעי? 23.12.09      ל"ת
מאת:אסתי       21/12/2009

323. לבנים צריכים לבדוק את האשכים כדי לוודא ש
מאת:הדרי       21/12/2009

322. שאלון רפואי
מאת:kk       18/12/2009

321. שליחת פרטים רפואים
מאת:דניאל       13/12/2009

320. מה לעשות\?
מאת:טל       07/11/2009

319. ניראה ליי שכןן=]]
מאת:tali       07/11/2009

318. שאלון רפואי
מאת:ניצן        05/11/2009

317. 200 שקל בשביל מבחן???
מאת:עמית לונן       03/11/2009

316. מה פתאום זה לא פטור
מאת:שירלי       26/10/2009

315. ואם אני גרה בחו´´ל ?? אני אקבל צו ??
מאת:עזרההה       19/10/2009

314. למי יש צו ראשון ב27/10/2009
מאת:כנסו כנסו       19/10/2009

313. איפה בירושלים?!      ל"ת
מאת:אור       18/10/2009

312. צו ראשון ב-19.10 את מי רואייים??      ל"ת
מאת:אניייי       18/10/2009

311. אני:)      ל"ת
מאת:.       17/10/2009

310. איזה קטע :)      ל"ת
מאת:ל-309       15/10/2009

309. ל-304, גמני ב18.10:]]      ל"ת
מאת:=))       14/10/2009

308. צו ראשון ב-14.10      ל"ת
מאת:ת       13/10/2009

307. כ
מאת:ל-306       13/10/2009

306. צו ראשון-אני ב14\10
מאת:עדן       12/10/2009

305. ani ba 27.10
מאת:Amalia       11/10/2009

304. צו ראשון ל-18.10
מאת:_       11/10/2009

303. לי יש ב- 20.12.10 מי איתי?      ל"ת
מאת:לי       09/10/2009

302. יש ליי ב25.11.09 מי איתיי חח?!=]]      ל"ת
מאת:tali       08/10/2009

301. ???? ????? ?? ????!
מאת:??? ?       06/10/2009

300. שאלה חשובה לי מאוד!
מאת:עדן פ       06/10/2009

299. מדוע הצבא מתנהג לנכים כמו מצורעים
מאת:אמא של נער שנפצע בשדרות מקאסם       21/09/2009

298. זימנו אותי -9.11 את מי רואים?
מאת:מיכל       18/09/2009

297. 3.1.2009
מאת:הדס       15/09/2009

296. כתבה מעווולה
מאת:**       12/09/2009

295. טוב זהו ב-10.0.09
מאת:אני       08/09/2009

294. תודה!!      ל"ת
מאת:השכן       06/09/2009

293. האם גיבנת לא יכול ללכת לקרבי?
מאת:רון       31/08/2009

292. אותי רואים ב14/10 !!!!
מאת:מגלי :)       23/08/2009

291. צו ב27.10...
מאת::)       22/08/2009

290. למה צריך לבדוק את הביצים לבנים?
מאת:אנונימי       16/08/2009

289. שאלה
מאת:סוכן סמוי של המוסד שם קוד הנשר       15/08/2009

288. למה צריך לבדוק את הביצים לבנים?
מאת:אנונימי       15/08/2009

287. למה צריך לבדוק את הביצים לבנים?
מאת:אנונימי       15/08/2009

286. ליוגב.תגובה 284
מאת:מעיין       14/08/2009

285. ארצה לדעת...
מאת:צה"ל       11/08/2009

284. האם אני צריך לבקש דחייה?
מאת:יוגב       11/08/2009

283. ...
מאת:רין..       10/08/2009

282. תקבלי תכף מה הלחץ      ל"ת
מאת:מישהו       05/08/2009

281. עוד לא קיבלתי צו ראשון...!!
מאת:נוי .ב.       04/08/2009

280. גם לי יש ב 26/10 (:      ל"ת
מאת:מעיין       02/08/2009

279. כנ"ל      ל"ת
מאת:.       01/08/2009

278. למי יש צו ראשון ב-15/12/09?      ל"ת
מאת:דביר       31/07/2009

277. שלי על 14.10 ,את מי רואים?P:      ל"ת
מאת:נ.       31/07/2009

276. למי יש ב26.10?
מאת:מור        30/07/2009

275. לי יש גם(:!
מאת:מעיין       29/07/2009

274. למי יש צו ראשון ב 3.8 ?
מאת:אופיר       25/07/2009

273. רפואי
מאת:אני       22/07/2009

272. קבא
מאת:מעין       09/07/2009

271. אתה גיי !
מאת:ירין       06/07/2009

270. 64 מותק
מאת:dgk       30/06/2009

269. צו ראשון ב1.7 (:
מאת:גל :]       29/06/2009

268. גם לי יש צו ראשון ב-1.7...      ל"ת
מאת:רותם שקד       29/06/2009

267. גם לי יש ב 1.7      ל"ת
מאת:...       28/06/2009

266. לי יש צו ב 1.7(:      ל"ת
מאת:.       25/06/2009

265. .
מאת:למי יש צו ראשון ב1.7?       25/06/2009

264. וואהו איזה אתר יבש=|
מאת:מעיין       25/06/2009

263. יא מסכן..:| ואיך הצלחת בסוף?      ל"ת
מאת:מעיין       18/06/2009

262. חבר'ס תביאו אוכל ומים
מאת:ליאור       18/06/2009

261. אם אני שוקל 45 אים מיקצועה ביד יקבלו אוט      ל"ת
מאת:רן       13/06/2009

260. כמה מפגרים יש פה..זה לא יאממן..איזה חוסר
מאת:שפויה.       08/06/2009

259. אם פתאום באצמע הבדיקה של האשכים עומד לי
מאת:סרגיי       06/06/2009

258. כן
מאת:רוני       06/06/2009

257. שלום
מאת:רוני       06/06/2009

256. ואם לא בא לי להתפשט להם שם?
מאת:אדום צהוב בדם       05/06/2009

255. ניתוח גב לפני שנתיים גובה 165 משקל 48.5
מאת:משה       05/06/2009

254. אני בכיתה י' ...
מאת:אני       04/06/2009

253. אם נולדתי בחודש 11 בשנת 92 מתי הצו??
מאת:מיה       04/06/2009

252. נראה לי יותר הגיוני ,אצל הרופא.
מאת:מעיין..       04/06/2009

251. צריך להוריד את החולצה לפני כולם? או
מאת:דכב       03/06/2009

250. גם לי יש צו ב3.6      ל"ת
מאת:לירון       02/06/2009

249. לי יש צו ל3.6      ל"ת
מאת:=\       02/06/2009

248. מה הסיכויים שייתנו לי 72 אם יש לי אסתמה?      ל"ת
מאת:דורין       02/06/2009

247. גדוול יש מישו שנמא איתי =] באיזה שעה?      ל"ת
מאת:דורין       02/06/2009

246. לדורין..תגובה מס' 245
מאת:מיכל       01/06/2009

245. למי יש צו ראשון ב3/6 ?      ל"ת
מאת:דורין       01/06/2009

244. הגובה שלי 1.67 והמשקל 46 כמה יורידו?
מאת:איציק       31/05/2009

243. לא קיבלתי צו ראשון
מאת:דור       30/05/2009

242. יש טעות
מאת:עידן..       22/05/2009

241. מי קיבל צו ראשון ל28.7
מאת:בת-ימית       16/05/2009

240. קיבלתי צו ראשון אבל אני עדיין בי'
מאת:מישהי       13/05/2009

239. מי קיבל צו ראשון ל1.6??!
מאת:נרקיס       07/05/2009

238. כל הכבוד מותק :]      ל"ת
מאת::]       28/04/2009

237. וואו! אין לכם מושג עד כמה עזרתם לי! תודה      ל"ת
מאת:אלונה       22/04/2009

236. מאיזה משקל אפשר להיות בקרבי ?      ל"ת
מאת:*****       12/04/2009

235. עם למישהו יש בעיות כמו נכות או מחלה או
מאת:שיר       27/02/2009

234.  שוקל 46 גובה 1.65 מה הפרופיל שלי ?
מאת:123       19/02/2009

233. לאן אתם מתגיסים
מאת:אושרי       04/02/2009

232. נכון
מאת:מישו       04/02/2009

231. רק היה לי שני מבחנים לא 3 למה?      ל"ת
מאת:יוסי       31/01/2009

230. אוי היה לי את הגילופין הזה בצו !!!
מאת:מישהיייי       26/01/2009

229. למה בנות לא עושות ראיון אישי?      ל"ת
מאת:לידור       21/01/2009

228. שאלה לכולללםםם ו...ל-225
מאת:לי       20/01/2009

227. הייתי היום בצו ראשון!!!!      ל"ת
מאת:שופי       18/01/2009

226. שאלה
מאת:לי       10/01/2009

225. צו ראשון זה בגיל 17, לא 16!      ל"ת
מאת:מאי       02/01/2009

224. הבחור מתחתיי
מאת:מלשב מלמטה       30/12/2008

223. טעות בעיור !!!
מאת:וקנין       29/12/2008

222. התייצבות ב30 לחודש
מאת:מלשב       27/12/2008

221. המילים שפה אלה בדיוק המילים שמופיעות בצו
מאת:ירדן       15/12/2008

220. תלמדו טוב מאוד לפני הצו.. קיבלתי 54 בקבא
מאת:ירון       04/12/2008

219. צו ראשון
מאת:אני=]       25/11/2008

218. היום היה לי צו ראשון
מאת:היום היה לי צו ראשון       24/11/2008

217. שלום....
מאת:יפיופה       10/11/2008

216. מחר יש טקס לרבין. יש מצב שאין לי צו?!
מאת:אבוקצ'לה       10/11/2008

215. שאלה בקשר לצו ראשון?
מאת::)       09/11/2008

214. אם אני שוקל 45 והגובה שלי בערך 1.67 ?
מאת:נייק       06/11/2008

213. הרופאה החליטה שיש לי פלטפוס
מאת:meytal!       05/11/2008

212. תת משקל
מאת:עדי       04/11/2008

211. לי מי שאל למי יש צו ב-3.12... כי לי יש..      ל"ת
מאת:מור       02/11/2008

210. סוף סוף.....
מאת:יפיופה       22/10/2008

209. צו ראשון
מאת:יפיופה       21/10/2008

208. הרבה מלח לימון אח שלי או סידורל      ל"ת
מאת:חן       06/10/2008

207. פסיכוטכני
מאת:חן אפרגן       06/10/2008

206. מה אם ההורים שלי גרושים ואני גרה בבית...
מאת:רוני       05/10/2008

205. צו ראשון
מאת:מעיין       19/09/2008

204. נבה
מאת:הנב       17/09/2008

203. שאלה -
מאת:מיקה       15/09/2008

202. צו ראשון
מאת:עמית       15/09/2008

201. מי עוד קיבל צו ראשון ל12.2.09?!?      ל"ת
מאת:רן       14/09/2008

200. אללה תותחים אתם
מאת:אחד שמבין       14/09/2008

199. אם אני בחו"ל בזמן של המבחנים? מה עושים
מאת:אריאל       06/09/2008

198. חייב לעבור את הבדיקת שתן?
מאת:בדיקת שתן       04/09/2008

197. אוף...
מאת:אני       28/08/2008

196. ...
מאת:אניי       27/08/2008

195. הכל שטויותתתת
מאת:ילד        25/08/2008

194. בדיקת שתן
מאת:אני       13/08/2008

193. בת 17*      ל"ת
מאת:נ       11/08/2008

192. אני בנובמבר בת 1 ועוד לא קיבלתי צו ראשון
מאת:נ       11/08/2008

191. בושה שדברים כאלו מוצגים לראווה כאן.
מאת:מאבחנת פסיכוטכנית       07/08/2008

190. גובה ומשקל ואוושה
מאת:345       01/08/2008

189. דם בשתן- בבקשה עזרהה
מאת:ניצן       31/07/2008

188. ל173
מאת:חיילת       31/07/2008

187. יובל לאיזה שעה? לי בשבע וחצי בבוקר      ל"ת
מאת:מוריה       21/07/2008

186. בעיה בבדיקת שתן :O
מאת:מודאגת       21/07/2008

185. ממ... לא מדויק
מאת:דניאל       20/07/2008

184. לי יש ב24/7!!!      ל"ת
מאת:יובל        19/07/2008

183. למי יש צו ראשון ב24.7      ל"ת
מאת:מוריה       18/07/2008

182. למי יש מחר?17.7??????      ל"ת
מאת:אני       16/07/2008

181. אני לא מבינה.. זה מוזר לי
מאת:עמית       09/07/2008

180. אותי המאבחנת שלחה לקבן
מאת:אלי       09/07/2008

179. ....
מאת:אנייי       08/07/2008

178. מישהו קיבל צו ראשון ל8/7?      ל"ת
מאת:מיטל       07/07/2008

177. תאריך גיוס
מאת:מתן אזולאי       05/07/2008

176. הי
מאת:hbjh       01/07/2008

175. חחח גם אני מחר בצו ראשון :]
מאת:יארדן       01/07/2008

174. אמור להיות לי מחר צו ראשון אבל אינלי כוח
מאת:נובלס       01/07/2008

173. קבא 56 אומר גם דפר 90?      ל"ת
מאת:תומר       27/06/2008

172. למי יש צו ראשון ב17.7?      ל"ת
מאת:88888       26/06/2008

171. צו ראשון
מאת:אני =]       26/06/2008

170. שאלה חשובהההה
מאת:דני       17/06/2008

169. תראה מה תעשה
מאת:היי       16/06/2008

168. לא קיבלתי צו ראשון
מאת:רן       15/06/2008

167. גיוס
מאת:ניסים       15/06/2008

166. עוד לא קיבלתי צו גיוס
מאת:רלי חסן       27/05/2008

165. משפטים מהבדיקת מילים גבוהות
מאת:סתיו       19/05/2008

164. שאלה בקשר לשאלון ידע למי שלא למד בארץ
מאת:מישהי       14/04/2008

163. שאלה...
מאת::)       13/04/2008

162. צו גיוס 20.7.2009
מאת:חחחחחחחחחחח       08/04/2008

161. למה לא קיבלתי עדיין צו גיוס
מאת:נתן       01/04/2008

160. מישהו קיבל צו ראשון ל3.6.08??      ל"ת
מאת:אביעד       31/03/2008

159. שאלה על הצו ראשון שלא רשום במאמר!
מאת:.N.       23/03/2008

158. עיור
מאת:עידן דוד       22/03/2008

157. בדיקות
מאת:אופיר       21/03/2008

156. בקשר לפרופיל
מאת:מה זה משנה       20/03/2008

155. למי יש צו 1 ב-1.5.08 בחיפה?      ל"ת
מאת:בתאל       19/03/2008

154. כל מה שרציתם לדעת על החלק הרפואי בצו 1
מאת:רכזת ועדות       04/03/2008

153. תת משקל לבנים
מאת:אלי       31/01/2008

152. המילים שרשמו מאוד עזרו לי במבחן האישי      ל"ת
מאת:.....       25/01/2008

151. תאריך גיוס
מאת:שלחו לי תאריך גיוס היום        22/01/2008

150. כנסו בלינק ולא תרצו להגיע לחיל הרפואה!
מאת:ד"ר בנימין       30/12/2007

149. אני
מאת:סהר נ.ב       25/12/2007

148. bmi
מאת:סהר        25/12/2007

147. עין עצלה
מאת:אביעד       24/12/2007

146. למי ששאל על משקל
מאת:ל.א       23/12/2007

145. צו ראשון אזהרה !!!
מאת:מיכאל       17/12/2007

144. נולדתי ב 26 במאי ולא קבלתי צו ראשון
מאת:לא קבלתי צו ראשון       10/12/2007

143. אייר
מאת:א.פ       10/12/2007

142. משקל
מאת:א.פ       10/12/2007

141. שאלה - משקל
מאת:א.א.       08/12/2007

140. זאת אומרת..
מאת::)       08/12/2007

139. תגובה ל137
מאת::)       08/12/2007

138. ל-135
מאת:שני       06/12/2007

137. אם..
מאת:ליגל       06/12/2007

136. האתר מאוד עוזר
מאת:002       05/12/2007

135. שאלה דחוף!
מאת:יונתן       05/12/2007

134. ....
מאת:טלי       04/12/2007

133. ל-130
מאת:סתיו       04/12/2007

132. אבל איזה מיספר פרופיל?
מאת:עופר       01/12/2007

131. קרבי
מאת:דני       30/11/2007

130. מצאתי לכם את התרגילים שהיו לי בצו ראשון
מאת:שוב יוסי       30/11/2007

129. מה המישפט הזה אומר?
מאת:עופר       29/11/2007

128. חזרתי מהצו ראשון
מאת:יוסי       29/11/2007

127. אני שוקל 45 אז זאת אומרת ש-
מאת:צ       29/11/2007

126. ל-120
מאת:בר       27/11/2007

125. למי יש צו ראשון ב-3.12???      ל"ת
מאת:גל       27/11/2007

124. לי יש ב27.11 צו
מאת:נינוש       26/11/2007

123. לספיר
מאת:....       26/11/2007

122. שאלה דחופה, בקשר לבדיקת שתן
מאת:סספפפפיר       24/11/2007

121. ל- 113... אני ב27.11.07      ל"ת
מאת:מישההי :]       24/11/2007

120. כמה ק"ג נחשבים כחריגות גדולות מהמשקל?      ל"ת
מאת:צ       22/11/2007

119. שאלה
מאת:א       22/11/2007

118. כמה זמן יעבור עד שאני אקבל מנילה?
מאת:היה לי צו ראשון לפני שלושה ימים       22/11/2007

117. אימות נתונים
מאת:עברתי את זה עם פרופיל 97 חעחע       21/11/2007

116. =]
מאת:למי יש צו ראשוןן מחרר ב-22.11       21/11/2007

115. תשובה ל...112
מאת:נטללייי       21/11/2007

114. פרופיל
מאת:רותם       21/11/2007

113. למישהו יש צו ב27.11.07
מאת:=]3>       21/11/2007

112. כנסוו      ל"ת
מאת:למי יש צו ב22.11.07       21/11/2007

111. אני מכיר אותךךךך
מאת:לרותיתותי       21/11/2007

110. ****
מאת:****       20/11/2007

109. אני נולדתי ב- 12\22 אני מקבל בגיל 16?
מאת:דוד       20/11/2007

108. למי יש ב27.11.07
מאת::)       20/11/2007

107. שירות לאומי
מאת:יש לי צו ב27.11.07       20/11/2007

106. למי יש ב 21.11.07 ?
מאת:לחינחיח       19/11/2007

105. למי יש ב 21.11.07 ?
מאת:לחינחיח       19/11/2007

104. יאוו
מאת:רותי&תותי       15/11/2007

103. עברתי את זה..
מאת::)       14/11/2007

102. תודה
מאת:שניץ       12/11/2007

101. חח
מאת:עידן       06/11/2007

100. למה לי לא היה לי את הראיון בסוף? (שלב 8)
מאת:זכר       04/11/2007

99. ועוד משהו...
מאת:מאבחנת       03/11/2007

98. אין דבר יותר פתטי...
מאת:מאבחנת       03/11/2007

97. לכל מי שיש שאלות או בעיות שיפנה אלי
מאת:אריק        31/10/2007

96. בדיקות דם לא עושים אבל...
מאת:אריק       31/10/2007

95. מה פתאום ...יש מחיצות שאיפשר לראות דרכן
מאת:אריק       31/10/2007

94. חחח עברתי את זה ממזמן מה אתם נלחצים
מאת:אריק       31/10/2007

93. בעיית ראייה
מאת:מישהי       31/10/2007

92. הקטע שמתפשטים..
מאת:ניב       30/10/2007

91. האם עושים בדיקות דם בצו הראשון?
מאת:325642734       30/10/2007

90. איזה לחץץץץץ
מאת:ניצן       30/10/2007

89. ל88 מאיפה החברה של??
מאת::)       29/10/2007

88. לחברה שלי יש ב4.11 בב"ש      ל"ת
מאת::)       29/10/2007

87. ווואי אני מזה הולכת לצאת טיפשה במבחנים      ל"ת
מאת:fg       28/10/2007

86. למי יש ב4.11
מאת:שאלה חשובה!!!!!       28/10/2007

85. את אמורה לקבל בקרוב
מאת:חסוי       28/10/2007

84. שאלה חשובה..
מאת:אני=]       26/10/2007

83. ?
מאת::)       26/10/2007

82. למי יש ב29.10??
מאת:אור       24/10/2007

81. לי יש ב- 29.10
מאת:סיון       22/10/2007

80. :]
מאת:שחפו'ש=]       22/10/2007

79. תשובה ל78
מאת:צנחנים זה הכי אחי       21/10/2007

78. 2 שאלות
מאת:שחפו'ש=]]       21/10/2007

77. מי יש לו ב27.11?
מאת:לישי..       20/10/2007

76. בקשר לכל מילים שנתנו פה
מאת:אוהד       19/10/2007

75. פרופילל
מאת:אניי       15/10/2007

74. מי יש לה צו ראשון ב - 8.11?
מאת:+דוד+       14/10/2007

73. למה חייבים לבדוק את הביצים???      ל"ת
מאת:$@$       14/10/2007

72. חייב לבוא עם שאלון רפואי?      ל"ת
מאת:שי        13/10/2007

71. בקשר לפרופיל
מאת:סתם       13/10/2007

70. למה בנות לא עושות ראיון אישי?
מאת:נעמה.       12/10/2007

69. איך אפשר לדעת את הקב"א?
מאת:אני       10/10/2007

68. יש למישהו צו ב29/10?      ל"ת
מאת:יאיאה       10/10/2007

67. עודף משקל נמוך פוגע בתפקיד בג'ובניק?      ל"ת
מאת:אורלי       10/10/2007

66. אם יש איבחון מתי צריל להביא אותו?
מאת:אור       09/10/2007

65. יום ראשון יש לי צו ראשון
מאת:ד       09/10/2007

64. תת משקל רזה
מאת:משקל       08/10/2007

63. מחר יש לי צו ראשון
מאת:גלושע       08/10/2007

62. מבחנן פסיכוטכני...
מאת:: ]       07/10/2007

61. יש לי אסטמה ואני רוצה קביי זה אפשרי?דחוף
מאת:בני       25/09/2007

60. בבקשה שמישהו יענה לי...ד-ח-ו-ף
מאת:מבולבלת..       24/09/2007

59. עודף מישקל (שמן)
מאת:רוצה לשיריון       16/09/2007

58. ל-48
מאת:קרבי זה הכי, אחי       13/09/2007

57. קב"א: ידע בשפה.
מאת:מכאל       08/09/2007

56. בבקשההה דחוףףף!!!
מאת:מתן       06/09/2007

55. שאלה לכול מי שיודע את הקב"א שלו..כנסו
מאת:קייט       21/08/2007

54. קיבלתי זימון לקורס טיס!!
מאת:מאיה       08/08/2007

53. כנסו בקשה זה דחוף ותענו..
מאת:אדיר       06/08/2007

52. קב"א
מאת::)       31/07/2007

51. למה אני לא מקבלת צו?!
מאת:לילו'ש       31/07/2007

50. 49 תודה אחי P:      ל"ת
מאת::]]       23/07/2007

49. תשובה ל48 אתה עם הפרופיל והבעיות
מאת:אדיר       20/07/2007

48. דחוףף עזרהה למי שמביןןן |:
מאת::]]]       20/07/2007

47. שאלה חשובהההההההה
מאת:אדיי       17/07/2007

46. ל- 45 כן. יש סיכוי      ל"ת
מאת:תמר       17/07/2007

45. תענו לי בבקשה זה חשוב לי!
מאת:טל       15/07/2007

44. ל43
מאת:רועי       11/07/2007

43. כנסו רגע שאלה
מאת:אסף       10/07/2007

42. ספיר
מאת:גורדי שחקים       10/07/2007

41. ל30 חח את מי זה מעניין אתה חושב??
מאת:רועי       10/07/2007

40. לספיר, זה תלוי במיונים. בעיקרון כן.      ל"ת
מאת:פוצי       14/06/2007

39. קב"א
מאת:ספיר       14/06/2007

38. דחוףףףףףףףףףףףף!!
מאת:שירן       12/06/2007

37. פרופיל 64
מאת:נועה       05/06/2007

36. תשובה
מאת:מערכת שבוז       05/06/2007

35. הורדת פרופיל
מאת:מישו       04/06/2007

34. הורידו לי פרופיל סתם
מאת:סעמק       03/06/2007

33. עוד שאלה
מאת:מלש"ב       31/05/2007

32. פרופיל
מאת:מלש"ב       31/05/2007

31. לכל הבנות עם משקל מתחת ל50...
מאת:שנינעעעעעעע       15/05/2007

30. אני לא קיבל צו גייוס..
מאת:ראמז מחיפה(ערבי ישראילי)       09/05/2007

29. אני אתגייס בשנה הבאה לחיל הים...      ל"ת
מאת:ראמז מחיפה(ערבי ישראילי)       09/05/2007

28. צו ראשון בכיתה י !!
מאת:אנה       08/05/2007

27. מתי יגיע אלי?
מאת:אדיר       26/04/2007

26. לה
מאת:לה       22/03/2007

25. אין אין
מאת:יעלי       12/01/2007

24. תגובה ל18 ! לקראת סוף חודש 12..      ל"ת
מאת:ליאתי       09/01/2007

23. ומה אם?
מאת:אני       23/12/2006

22. שאלה!
מאת:שלומית       17/11/2006

21. מעוניינת להיות משקית ת''ש
מאת:לריסה       16/11/2006

20. תשובה ל- 19
מאת:עדי       16/11/2006

19. מבחנים בעברית
מאת:ראע       13/11/2006

18. קבלת צו ראשון
מאת:?       12/11/2006

17. תודה על המידע.
מאת:אמיר פולק       01/11/2006

16. מה כאן טעות?
מאת:לילי       01/11/2006

15. הצו הראשון
מאת:גלי       30/10/2006

14. והמשך התגובה שנעלם..
מאת:שקד       30/10/2006

13. הורדת פרופיל
מאת:שקד       30/10/2006

12. מתי אני אמורה לקבל צו ראשון
מאת:מישהי       29/10/2006

11. קב"א
מאת:מישהו       03/10/2006

10. כל כך תודה!! :)
מאת:מורן       28/09/2006

9. צליאק בקרבי
מאת:איתן       20/09/2006

8. גם אני רוצה דוגמאות למבחנים פסיכוטכנים!!
מאת:נופר       12/09/2006

7. הורדת פרופיל
מאת:נועה       27/08/2006

6. מבחנים פסיכוטכנים
מאת:מעין       28/07/2006

5. מילים בעברית
מאת:דנה       05/07/2006

4. תודה רבה
מאת:רותם עזר       21/06/2006

3. פרופיל 64
מאת:נופר       24/05/2006

2. מגיעים לשב"ס
מאת:תמי       26/04/2006

1. שב''ס
מאת:eruk       22/04/2006

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.