שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  הנינט של הבלט
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


הנינט של הבלט
אנד דה ווינר איז

רקדן חדש נולד אתמול, בעזרת כרבע מליון הצבעות: אור כחלון. במקום השני- שי פרטוש, במקום השלישי- רוני בי, ובמקום הרביעי- מאיה אמיתי.

אז מיהו הרקדן הנולד? אור כחלון בן ה- 18 גר בחדרה, וסגנון הריקוד שלו הוא בלט קלאסי ומודרני. בגיל 15 החל לרקוד לראשונה בתיכון "תלמה ילין". בשבוע שעבר התעלף פעמיים כי סבל מתשישות ודלקת גרון בזמן החזרות האינטנסיביות והיה בספק אם יגיע לגמר. עוד מספר ימים צפוי אור לנסוע לניו-יורק למבחני קבלה לבית הספר היוקרתי למחול "ג'וליארד". השופט דוד דביר אמר כי סיכוייו להתקבל גבוהים.

בגמר, שנמשך שעתיים וחצי רוויות פרסומות, היו גם ריקודים מלהיבים, מפגש נוסטלגי עם המתחרים שנופו, והופעה של שרית חדד ואביב גפן (שהעניקה משמעות חדשה ל'ליל המיקרופונים").

חילופי זוגות

רקדו לשיר של טאטו
בשלב חילופי הזוגות, מאיה ושי הדליקו את הקהל לצלילי "איי וויל סורבייב" של גלוריה גיינור בספרדית בסגנון סלסה. בשלב הזוגות החד מיניים, ריקוד הבנות קצת איכזב, לעומת ריקוד הבנים, מה שהוסיף לצפי- שאחד הבנים יזכה. לסיום, ריקודי סולו ושיפוט מהיר. אור זרח, ניצנץ, האיר על כולם, והקסים בריקוד הסולו "קרן אור" של אחינועם ניני. כמו שאמרה אונה: "אם הלב שלי הוא ברזל, אז אתה המגנט שלו". 

אין מה להגיד, כולם היו מצויינים. כולם רקדנים שלא ידעתי שיש כמותם בארץ. אנחנו מדינה של מוכשרים. אבל אור פשוט גבר על כולם. 

כמובן שבערוץ השני לא יתנו להצלחה כזו להתמוסס, ויחזרו להכות בנו עם עונה נוספת של "נולד לרקוד". ככה זה במתכונים טובים- הם תמיד מצליחים, ותמיד כיף לראות איך.
 
    
שתף    
כתבות נוספות
אני תציפיתנית גאה!
קצונה ייעודית
מדריך/ת אב"כ
מדריך/ת אוכלוסייה לשעת חירום
כומתה מתנפחת- המצאה גאונית!
שותים, מבלים ולא נוהגים!
123456
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.