שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  טרטרי אותו
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


טרטרי אותו
ד.צ
צה"ל (צבא המטרטר לשווא)- הגוף שכולנו אוהבים לשנוא. צה"ל- זה שעושה מה שבא לו בלי להתחשב לרגע באלו שהולכים לאייש את תפקידיו. זה שמטרטר אותנו כאילו אין מחר. אז בשביל לעשות לכם, המלש"בים, חיים קלים, כדי שתדעו לקראת מה אתם הולכים (אם עדיין לא חוויתם את ההתעללות מצד הצבא), מוגשות בפניכם כל הדרכים האפשריות לטרטור עצמי: 
  1. תיגשו למרפאה הקרובה לביתכם לפחות 5 פעמים בחודש בשביל לעבור בדיקת דם. על מנת לאתגר את עצמכם ולהפוך את החוויה למהנה יותר, שחקו "מחבואים" עם הורידים ואל תתנו לאחות למצוא אותם בשום פנים ואופן. כך תקבלו את המראה המגניב של זרועות מחוררות.
  2. טלפנו 8 פעמים ביום ללשכת הגיוס רק כדי להאזין למוסיקה המצוינת שמושמעת בהמתנה, ונתקו לפני שנציג הלשכה יתפנה לענות לשיחתכם.
  3. התבקשתם לשלוח פקס? חבל על הנייר והדיו, למה לקצר תהליכים? התייצבו בלשכת הגיוס, זה בטח רק 3 שעות נסיעה קלילות, ומסרו את המסמך למי שצריך.
  4. נתקלתם בבעיות עם הפרופיל? זומנתם לוועדה רפואית על מנת לסכם פרופיל? למה שלא תנצלו את ההזדמנות ותבקשו להיבדק על ידי רופאים נוספים? כידוע, יש ועדה רפואית מיוחדת, ועדה רפואית סופר מיוחדת, וועדה רפואית אקסטרים מיוחדת. כל שבועיים תקפיצו את עצמכם ללשכת הגיוס כדי לבקר עוד רופא, במיוחד לאור העובדה שהרופאים הצבאיים הם הכי סימפטיים שיש.
ולסיכום, חשוב לזכור שהדרך הכי טובה להיות מטורטרים על ידי הצבא, זה בסך הכל לעשות את מה שהוא מבקש.

   
שתף    
כתבות נוספות
אני תציפיתנית גאה!
קצונה ייעודית
מדריך/ת אב"כ
מדריך/ת אוכלוסייה לשעת חירום
כומתה מתנפחת- המצאה גאונית!
שותים, מבלים ולא נוהגים!
123456
>
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
1. LOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOLLOLOL
מאת:LOLOL       24/05/2006

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.