שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  יש לי עיניים בגב
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


יש לי עיניים בגב
בומ

אם אתה עומד להתגייס, מה שנקרא מלש"ב, בטח קורה לך שאתה יושב בכיתה, מנסה לא להירדם ומתחיל לדמיין: איך זה בצבא? מה עושים שם? איך מתנהגים? ועוד כהנה וכהנה שאלות. חשוב שתדע כבר מעכשיו- הצבא זה לא בית הספר, בית הספר הוא לא הצבא. אבל אם, ליום אחד המורות היו מתחלפות עם המפקדים זה היה נראה בערך ככה.

מחלקה 2 להסתדר ב- ח'!! קדימה קדימה מה בדיוק הבעיה... ביקשתי ח'!! האות ח', זאת לא אות קשה, מחלקה 2, מה כבר ביקשתי? אות גרונית ח', מאותיות הא"ח ר"ע. לא ביקשתי בומ"פ בראש מילה, לא ביקשתי כיווץ דיפטונג. ביקשתי ח'!! לא ק', לא ס', פשוט ח'. מה כאן לא ברור? עמדתם בזמן מחלקה שתיים? לאאאא, לא עמדתם בזמן. אני רושמת פתק איחור לכל אחד מכם...ברור?

עכשיו כולם מצב שתיים, ולהתחיל לפמפם, 1 המורה 2 המורה וכן הלאה, יופי.. 5 המורה 6 המורה, שגיא! את הגוף ישר, מה אתה, פרבולה? מה יש לך, שני נעלמים? אולי אתה רוצה לספר משהו למחלקה, נו קדימה שגיא, אין לי את כל היום, אני את המסלול שלי כבר עשיתי. מה מצחיק אתכם כל כך?? אין בעיה, כולם להקיף את הבסיס, בריצה אמרתי! קדימה בהיקף, לא בקוטר לא ברדיוס ב-ה-י-ק-ף. אהה... יש לכם זמן, אתם זורקים עלי עין, אין בעיה, עוד מילה אחת, מילה אחת, ואני שולחת את כולכם הביתה. ברור ?? מה? רגע? לאן אתם בורחים?!

מה תגידו למחבלים? 

ואם המפקדים היו מחליפים את המורות זה אולי היה נראה ככה:
אוקי י"א 2, מה שמתבצע היום זה שיעור חשבון מה שקוראים מתמטיקה. אוקי עד כאן? יפה. השיעור יתחלק לשלושה חלקים, החלק הראשון יתחלק גם הוא לשלושה חלקים שיתחלקו גם הם לשלשה חלקים כל אחד. ברור? מה לא ברור? טוב, לא חשוב. קיצור בואו נתחיל. קבלו חידה: נגיד אתם יושבים במארב בלבנון, נגיד אני אומר כי אני יודע שכבר אין לבנון, אבל נגיד ופתאום באמצע הלילה מופיעים בוואדי, מרחק ראיה פאי מחבלים, מה אתם עושים?

אהה. פתאום שקט, מה קרה לא יודעים? לא סיפרו לי, לא אמרו לי, שתו לי, אכלו לי , לא הוגדר המפקד.... אהה?? זה מה שתגידו גם למחבלים?? אף מילה!! ססובר, יש לך שעה בהפסקה, כהן אתה מוצמד מעכשיו ללוח וגיר, וטרוצקי אתה בכלל עלית לי על העצבים, כומתה גלח"ץ יש לך משפט אצל המנהלת. לעוד מישהו יש הערות? יפה. קיצור, קבלו עוד חידה, נגיד שולחים אתכם למעצר בעזה, נגיד אני אומר כי אני יודע שכבר אין עזה, אבל נגיד ואתם מגיעים לבית ומגלים שהוא בצורה של משולש ישר זווית, מאיפה אתם נכנסים: מהבסיס מהגובה או מהיתר? פשששש..דממה, כל החכמים פתאום סותמים ת'פה, מה קרה? הלו..רגע.. לאן אתם הולכים..הצלצול הוא בשבילי...

בואו לפורום התייעצויות
       
שתף    
כתבות נוספות
אני תציפיתנית גאה!
קצונה ייעודית
מדריך/ת אב"כ
מדריך/ת אוכלוסייה לשעת חירום
כומתה מתנפחת- המצאה גאונית!
שותים, מבלים ולא נוהגים!
123456
>
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
1. ממש ממש מצחיק
מאת:איזה צחוקים       05/10/2007

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.