שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  כומתה מתנפחת- המצאה גאונית!
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


כומתה מתנפחת- המצאה גאונית!


 נוסעים בדרך הביתה או לבסיס עייפים ולא מצליחים למצוא את התנוחה המתאימה? נרדמים ומקבלים חבטות מחלון האוטובוס? קבלו המצאה גאונית של חייל יצירתי במיוחד 

כך זה התחיל

עדן רווה, חייל משוחרר בן 22 מחיפה, חשב על הרעיון היצירתי בזמן שירותו הצבאי בפיקוד צפון, בצפת. במשך השירות כחייל סדיר, נסע רבות בתחבורה הציבורית מחיפה לצפת ובחזרה-כשעתיים נסיעה לכיוון. במשך הנסיעה מעולם לא הרגיש בנוח..."לא הצלחתי לאחוז בתנוחה נוחה לראש, גם כאשר נשענתי על משענת הכיסא או על החלון של האוטובוס, סיימתי את הנסיעה עם שרירים תפוסים וכאבים מיותרים. כך התחלתי ימים רבים בשירות, על רגל שמאל והחלטתי שאני חייב למצוא פתרון. פתרון שהיה לי תמיד מתחת לאף, או יותר נכון, על הכתף..."

באחת הנסיעות כאשר ראשו נחבט שוב ושוב בחלון האוטובוס , הוא החליט לנסות ולהישען על הכומתה שלו. הכומתה  שימשה לו ככרית נעימה בשל המרקם שלה אך היה חסר בה מאפיין משמעותי והוא הנפח.

מרגע זה ועד ההמצאה שלו ( הכרית המתנפחת של Softride ) הדרך הייתה קצרה. הכרית שהמציא היא למעשה, שקית עמידה וחזקה מאוד אשר נמצאת כל הזמן בתוך הכומתה על כתפיהם של חיילים וחיילות גם כאשר אינה בשימוש ומקופלת יחד בתוך הכותפת.

תכונות ההמצאה

העיצוב המיוחד של Softride ומידותיה הופכים אותה לבלתי מורגשת כלל בתוך הכומתה כאשר אינה בשימוש בשל היותה דקה ולכן אינה משפיעה על עובי הכומתה ולא מכבידה על החייל. קוטרה הוא כשל הכומתה ולכן אינה נופלת ממנה. הכרית שקופה ולא נראית מבעד לכומתה, ולכן ניתן ללא חשש לחבוש את הכומתה במסדרים בזמן שהכרית בתוכה.

Softride  נוצרה עם ההבנה שחייל/ת לא "ייסחבו" עם כרית בנסיעות, אך אם הכרית כבר ממילא נמצאת עליהם בהישג יד וביכולתה לשפר ממש את חוויית הנסיעה, אז אין כל סיבה מדוע לא להשתמש בה.

וכך, עם עליית חייל לאוטובוס או לרכבת, בפעולה פשוטה שולפים את הכומתה מן הכותפת, מנפחים את הכרית שבתוכה, סוגרים את הפיה המתאפיינת במסתם חד-צדדי המונע את בריחת האוויר, וברגע יש בידכם כרית נוחה ומפנקת המרופדת במרקם הכומתה מצדה האחד עליה יוכל להשעין את הראש בנוחות ולעבור חוויית נסיעה רכה ונעימה.

כרית של  Softrideניתן להזמין דרך האתר    www.softride.co.il 

מחיר יחידה 30 ש"ח ובתוספת 8 ש"ח עבור דמי משלוח.

 
שתף    
כתבות נוספות
אני תציפיתנית גאה!
קצונה ייעודית
מדריך/ת אב"כ
מדריך/ת אוכלוסייה לשעת חירום
שותים, מבלים ולא נוהגים!
תכנית חבצלות
123456
> > > > > >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
6. נטפליקס
מאת:נטפליקס       08/09/2017

5.  S
מאת: S        25/08/2017

4. ASDDAS
מאת:SDAS       25/08/2017

3. אימפריה 2
מאת:זגורי       18/01/2015

2. נכון
מאת:גל       07/09/2014

1. נשמע מצויין
מאת:רונן       19/02/2014

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.