שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  חיפוש עבודה - איפה מחפשים?
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
מתחילה ללמוד במכללה למינהל
למפעל מיזרונים דרוש מחסנאי
דרוש עובד לחברת מנעולנים בקנדה
מתלבט מה ללמוד
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
 לפורום


חיפוש עבודה - איפה מחפשים?
בשעה טובה השתחררת, וכעת אתה רוצה למצוא עבודה. הנה כמה רעיונות שיעזרו לך לחפש במקומות הנכונים.

מיכל אהרוני
לוח דרושים
יצאתי לחפש עבודה, תיכף אשוב
ללוח דרושים של שבוז

אחרי שיצאתם לאזרחות, נחתם, טיילתם וביליתם, נראה שתצטרכו למצוא עבודה. לא נעים במיוחד, אבל גם לא כל כך נורא. הבעיה האמיתית היא החיפושים- שיכולים להגרר על פני זמן רב ולהיות מתסכלים מאוד. יש כמה מקומות חשובים שאסור לכם לפספס בדרך לחיפוש עבודה, ואם תעשו את זה כמו שצריך- יש סיכוי טוב שלא יעבור זמן רב ותהיו בעלי משרה מבוקשת. או שלא.  

מודעות דרושים בעיתון

הדרך הנפוצה והמקובלת ביותר היא לעקוב אחר מודעות דרושים בעיתון. בעיתוני סוף השבוע מתפרסמים מוספים מיוחדים שבהם מרוכזות מודעות על משרות פנויות. קחו בחשבון שמודעה בעיתון מציפה את המעסיק בקורות חיים. אם שלחתם קורות חיים ולא קיבלתם תשובה מיידית המתינו מעט. מעסיקים אינם מזמינים לראיון את כל מי שפנה אליהם והסינון הראשוני יכול לקחת זמן.
מודעות דרושים באינטרנט: מודעות הדרושים, שהיו בעבר נחלתם הבלעדית של העיתונים, עברו מזמן גם לאינטרנט. יש אתרים רבים המציעים עבודה, חלקם שואבים את מאגר המודעות שלהם מהעיתון אבל גם מפרסמים מודעות של מעסיקים שבחרו לפרסם רק באינטרנט. כמו כן ישנם אתרים שבהם אתה יכול לגלוש תמורת תשלום חודשי לא גבוה ולחפש עבודה, או לחילופין לשלוח את קורות החיים שלך כשהאתר עושה את החיפוש בשבילך. במידה ואתה מעוניין בעבודה בחברה ספציפית גלוש לאתר החברה. במקרים רבים החברות עצמן מודיעות באתר שלהן על משרות פנויות.
כמה אתרי אינטרנט שמציעים לוח משרות:

לוח הדרושים של שבוז

חברות כוח אדם

חברות כוח אדם חוסכות למעסיקים את המיון הראשוני. הן מזמנות אותך לראיון ובמידה ואתה נראה להם מתאים לתפקיד, הן שולחות אותך לפגישה עם המעסיק. חברות כוח אדם מפרסמות מודעות בעיתונים ובאינטרנט, אבל אתה יכול לפנות אליהן בעצמך מבלי לחכות לתפקיד ספציפי. כל שעלייך לעשות הוא להגיע למשרדים של החברות ולהניח קורות חיים יחד עם מכתב נלווה המתאר באיזה תחום אתה מעוניין לעבוד. ניתן גם להרים טלפון ולשלוח פקס, אולם הדרך הטובה ביותר להבטיח שיזכרו אותך היא להגיע למשרדים עצמם. קחו בחשבון שבמידה ותועסקו ע"י חברת השמה החוזה שלכם יהיה אתה ולא עם המעסיק, כך שתנאי העובדה יהיו תנאים של עובד בחברת כוח אדם. זה יוצר מצב שבו ביניכם לבין המעסיק הישיר שלכם אין יחסי עובד מעביד וחברת ההשמה אחראית לספק לכם תלוש משכורת, לשלם
ביטוח לאומי וכו'.

חברים וקרובים

ספרו לכל מי שאתם מכירים שהשתחררתם ושאתם מחפשים עבודה. זאת מדינה קטנה, כולם מכירים את כולם, ותתפלאו עד כמה אנשים נהנים לעזור לאנשים צעירים חדורי מוטיבציה. יכול להיות שמקום העבודה הבא שלכם יגיע בזכות דודה רבקה שהכירה, בזמנו, את בן הדוד של אשתו של מנכ"ל חברה גדולה ואין לה בעיה להרים לו טלפון ולספר לו על האחיין המוכשר שלה. יכול להיות שמפגישה מקרית ברחוב עם מישהו שהבן שלו היה אתכם בתיכון תמצאו יופי של מקום עבודה.  


            
שתף    
כתבות נוספות
לברור הצעות עבודה באמצעות האינטרנט
יחידת ימ"מ
עבודה בציורי שמן
עבודה בעגלות בחו"ל – מה צריך לדעת?
מבחני מיון בדרך לעבודה
מתי פונים לעבודות זמניות?
1234
> > > > > >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
6. cvrBgxTfQoWdq
מאת:phkrgebb       25/12/2011

5. cvrBgxTfQoWdq
מאת:phkrgebb       25/12/2011

4. wajuujexER
מאת:tknwgkfa       15/12/2011

3. wajuujexER
מאת:tknwgkfa       15/12/2011

2. תגובה
מאת:גיא       08/08/2009

1. ג'ובנט והייטק ג'וב חברות טובות לאנשיהיטק      ל"ת
מאת:ברק       26/09/2006

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.