שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  עבודה בציורי שמן
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
מתחילה ללמוד במכללה למינהל
למפעל מיזרונים דרוש מחסנאי
דרוש עובד לחברת מנעולנים בקנדה
מתלבט מה ללמוד
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
 לפורום


עבודה בציורי שמן
לצד העבודה בעגלות בחו"ל קיים תחום נוסף שצובר פופולאריות בקרב צעירים ישראלים, והוא מכירת ציורי שמן.
טיסה לחו
מאת: טל אגם, צוות אתר maka

עבודה בציורי שמן
לצד העבודה בעגלות בחו"ל קיים תחום נוסף שצובר פופולאריות בקרב צעירים ישראלים, והוא מכירת ציורי שמן.

מהו תחום ציורי השמן?
ענף מכירת ציורי השמן הוא ותיק יחסית מבין העבודות בחו"ל.  העבודה כוללת מעבר מבית לבית והצעת ציורי שמן לדיירים. הארצות המובילות במכירת ציורי שמן: ארה”ב, אוסטרליה ומדינות אירופה.
ציורים אלה הם לרוב ציורי נוף קלאסיים, או ציורים אבסטרקטיים  ויותר מודרניים. הציורים מיוצרים במזרח הרחוק, בעבודת יד על ידי ציירים מקומיים. 
כיצד מתבצעת המכירה
מכירת ציורי שמן מתבצעת בצוותים קטנים, כשכל צוות מונה בסביבות ה-5-6 אנשים. לכל צוות מוצמד מנהל צוות, שאחראי על בחירת אזורי המכירה, פיצול הצוות, וגם על הפן החברתי מחוץ לשעות העבודה. כמו כן מוצמד לצוות מסגר ושני רכבים. האזורים שנבחרים לצורך ביצוע המכירות כוללים בדרך כלל שכונות אמידות.
 המשמרות נמשכות בדרך כלל בין 4-8 שעות, במהלך כל השבוע מלבד הסופ"ש (או יום חופש אחד אחר, על פי קביעת החברה). ראש הצוות הוא שאחראי על פיזור העובדים בנקודות המכירה, ודואג לצרכי העובדים במהלך היום. מנהל הצוות אחראי גם על החזרת העובדים לדירה, הממוקמת לרוב בתוך אזורי העבודה שנבחרו. על אף שרוב החברות למכירת ציורי שמן מתמקדות בבתי מגורים, קיימות מספר חברות המוכרות ציורים גם עבור בתי עסק. במקרה זה שעות העבודה מעט שונות.
במשמרת עצמה, מסתובבים המוכרים ומציעים את הציורים לדיירי הרחוב, לאחר שדפקו על דלתם.  את הציורים עצמם נושאים הצעירים בתיק עבודות רחב, שיכול להכיל עד כ-20 ציורים. לפעמים נושאים העובדים גם תיק גב מיוחד שיכול להכיל ציורים גדולים יותר. 
צריך ניסיון?
אין צורך בניסיון במכירות ציורי שמן, או במכירות בכלל. אפילו אנגלית בעייתית לא מהווה בעיה משמעותית. כל מה שצריך זה מוטיבציה גבוהה ורצון להצליח.
לפני תחילת העבודה במכירת ציורי שמן ניתנת לעובדים הדרכה, בדרך כלל במדינה עצמה אליה טסים העובדים. בהדרכה עוברים העובדים מיונים וסדנאות, תרגולים על הנאום (Speeches) הבסיסי אותו הם אמורים להכיר ותסריטי מכירה שונים. כל אלה אמורים להבטיח את יכולתם של העובדים להתמודד עם מכירות הציורים ושאלות שעשויות לעלות על ידי הלקוחות. 
שכר
העבודה במכירת ציורי שמן מתבצעת בדרך כלל על בסיס עמלות. אחד היתרונות הגדולים במכירת ציורי שמן על פני מכירה בעגלות, הוא שהשעות קצרות יותר, והעמלות גבוהות יותר על כל מכירה. בהגיון פשוט: ככל שתמכרו יותר, כך תרוויחו יותר. לעונה בשנה בה תגיעו למדינה יש חשיבות גם כן: לא כדאי להגיע למדינה קרה באמצע החורף, שכן מזג אוויר גשום או מושלג יעכב אתכם מלהסתובב בין הבתים ולבצע מכירות.
נשמע לכם מעניין? אם מתחשק לכם לצאת ולעבוד בחו”ל, אחרי הצבא או בחופשות מהאוניברסיטה, כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס ללוח הדרושים.
 
הכתבה באדיבות אתר
maka.
     
שתף    
כתבות נוספות
לברור הצעות עבודה באמצעות האינטרנט
יחידת ימ"מ
עבודה בעגלות בחו"ל – מה צריך לדעת?
מבחני מיון בדרך לעבודה
מתי פונים לעבודות זמניות?
טיפים למציאת עבודה
1234
>
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
1. אל תעבדו בMAKA!
מאת:דנה       16/01/2010

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.