שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  תפקיד תורן - השוטרת אזולאי
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


תפקיד תורן - השוטרת אזולאי
משטרת ישראל
קוד במנילה: 0401
 
מה זה אומר: שירות החובה במשטרת ישראל במגוון תפקידים, בעיקר בסיירת: ביצוע סיורים ממונעים ורגליים לשמירה על הסדר הציבורי (מניעת עבריינות, הכוונת תנועה וכו'), ומפעילת מוקד 100, כלומר קבלת תלונות, קריאות אזעקה והפניות מהציבור.
 
פרופיל/ דרישות מיוחדות: פרופיל 64 ומטה (בנים), ללא סעיפי ליקוי נפשי וללא רישום פלילי.  
 
הכשרה: משך ההכשרה נקבע בהתאם לתפקיד. אם את מיועדת לתפקיד מנהלה תעברי השתלמות של שבועיים במרכז ללימודי משטרה בקריית אתא. אם לתפקידי סיור- תעברי קורס שוטרים בן 11 שבועות, מתוכם 3 שבועות השתלמות של כושר מבצעי ו-8 שבועות קורס שוטרים במרכז ללימודי משטרה.
 
שורה תחתונה: באופן כללי תמיד עדיף להיות שוטרת אזרחית מאשר שוטרת צבאית, מה גם שזה תפקיד לא רע: העבודה היא במשמרות וביחידות פתוחות, תעודת שוטר נראית הרבה יותר יוקרתית מחוגר רגיל ויש גם בונוסים: נסיעות חינם על אזרחי ונשיאת נשק אישי (בתפקידי שטח). חוץ מזה קשרים במשטרה זה תמיד טוב. 

עדיין מתלבטים? בואו לפורום התייעצויות
      
שתף    
כתבות נוספות
לוחמת אב"כ
ראש לשכה
מש"ק התרעה
בישולי שדה
מאבחן/ת פסיכוטכני
יוסי בכינור
123456789
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.