שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  טוחנים ממתקים
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


טוחנים ממתקים
חיל כללי

התפקיד: מש"ק שק"ל (שק"ם)

קוד במנילה: 3906
 
מה זה אומר: הפעלה וניהול השק"ל היחידתי ומתן שרות ללקוחות. עבודת תפעול השק"ל כרוכה בניהול חשבונות היחידה (כגון חישוב דוחות חשבוניים), חישוב סוגי הנחות, ניהול קניה והחזרה, ביצוע פעולות לשם שינוי מחירים, ניהול אספקה ישירה, טיפול במוצרים לא כשרים לשימוש, תיאום הקופה וטיפול בגרעון. או בגדול: למכור במבה ובורקס לחבר'ה ולדאוג שכלום לא יהיה חסר בקופה בסוף היום.
 
פרופיל/ דרישות מיוחדות: פרופיל 64 ומטה. אין דרישות מיוחדות.
 
הכשרה: שלושה שבועות. ללא קורס.
 
שורה תחתונה: יש להם במנילה הגדרות ממש מפוצצות למפעילי קיוסקים צבאיים, הידועים יותר בתור שק"מיסטים. נכון, לא התפקיד הכי יוקרתי בעולם, אבל לפני שצועקים איכס צריך לזכור שיש אנשים שכל רצונם בשירות הוא ליפול לתפקיד של מכירת/ טחינת ממתקים בחדר ממוזג, לשבת רוב היום על התחת בחברת הטלוויזיה ולראות את הבית לעיתים ממש קרובות. דפוק לגמרי, אה?
 
      
שתף    
כתבות נוספות
לוחמת אב"כ
ראש לשכה
מש"ק התרעה
בישולי שדה
מאבחן/ת פסיכוטכני
יוסי בכינור
123456789
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.