שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  אש על הפנים
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


אש על הפנים
חיל האוויר

התפקיד: מש"ק כיבוי אש (חיל האוויר)

קוד במנילה: 7608
 
מה זה אומר: תפקידו של הכבאי הוא כמובן כיבוי אש והצלת חיים בעת שריפה: הפעלת ציוד כיבוי אש לכיבוי דליקות רגילות, דליקות דלק, חשמל וגז, חדירה לתוך גוף בוער, חיפוש אחר נלכדים והצלתם, תפעול אמצעי לחימה באש, חילוץ והצלת חיי אדם, ביצוע בדיקת שמישות, ניקוי, ייבוש, שימון ואחסון הציוד בתחנת כיבוי האש.
 
פרופיל/ דרישות מיוחדות: פרופיל 72 ומעלה
 
הכשרה: 3-6 שבועות. קורס בסיסי המסמיך לכבאות בתחילת השירות, ומאוחר יותר קורס פיקוד צוות. מי שמתכוון לחתום קבע יוכל להתקדם לקורסים של אחראי משמרת ומפקד תחנה.
 
שורה תחתונה: אמור להיות בית זונות אמיתי: יציאות סבבה, עושים שבוע-שבוע ובשגרה אין הרבה פעילות בדרך כלל. אם זה מה שאתה מחפש, ובהנחה שהשעמום לא יהרוג אותך קודם, זה בדיוק התפקיד בשבילך.

בואו לפורום התייעצויות
      
שתף    
כתבות נוספות
לוחמת אב"כ
ראש לשכה
מש"ק התרעה
בישולי שדה
מאבחן/ת פסיכוטכני
יוסי בכינור
123456789
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.