שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  נהגת שודים
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


נהגת שודים
חיל רגלים

התפקיד: מפעילת האמר קרבי 

קוד במנילה: 2208
 
מה זה אומר: נהיגה על האמר (סוג של ג'יפ) מחופש לנגמ"ש או לטנק. השתתפות באימונים ותרגילים חטיבתיים שמדמים קרבות, והדרכות לסדירים ומילואימניקים.
 
פרופיל/ דרישות מיוחדות: פרופיל 72 ומעלה, איתור קדם צבאי.
 
הכשרה: הכשרת הקד"צ תימשך כ- 4 חודשים, במהלכם יממן לך צה"ל רישיון על רכב כבד. לאחר הגיוס תהיה הכשרה נוספת בבסיס באלי"ש בדרום, בת 14 שבועות, הכוללת נהיגה מבצעית.
 
שורה תחתונה: תפקיד קשה ושוחק, עם עבודה בעיקר בשעות הלילה, ואת זה אפילו צה"ל אומר. טוחנים הרבה, אבל גם מקבלים תוספת למשכורת, ויש הרבה אקשן ושטח. עקרונית זו פשוט שאלה של אופי. אם את חולת הגה בנויה לתנאים לא הכי נוחים, תיהני מאוד. אם לא- הימלטי כל עוד את יכולה. 

בואו לפורום התייעצויות
   
שתף    
כתבות נוספות
לוחמת אב"כ
ראש לשכה
מש"ק התרעה
בישולי שדה
מאבחן/ת פסיכוטכני
יוסי בכינור
123456789
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.