שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים מתגייסים   >>  שיטור צבאי
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
הרשמה

המדריך למתגייס המדריך למתגייס
צו ראשון
הכנות למיונים
לפני הגיוס
רשימת ציוד
יום הגיוס
טירונות
כושר
מאמרים
מי מתגייס איתי מי מתגייס איתי
בחר/י את תאריך גיוסך


שיטור צבאי

 

התפקיד פתוח לבנים ולבנות
קוד במנילה לבנות: 0403
קוד במנילה לבנים: 7201
פרופיל: 72 ומעלה
מה זה אומר? המשימה המרכזית של השוטרים הצבאיים הינה אכיפת החוק והסדר בצה"ל, בהקשרים שונים ומגוונים. במסגרת שירותכם כשוטרים תוכלו להתפתח למספר תפקידים:
חיילי שיטור: אכיפת המשמעת הצבאית בתוך ומחוץ למחנות צה"ל ברחבי הארץ, למען שמירה על סדר פעולות תקין וייצוגי. העבודה המבוצעת במסגרת התפקיד כוללת מניעת עבירות מסוגים שונים, הגשת דוחות שוטר במקרים הרלוונטים, אכיפת עבריינות תנועה ומתן טיפול ראשוני לתאונות דרכים. משך הכשרה של 3 שבועות.
בודקי מעברים: מבצעים בדיקה ביטחונית לעוברים במעברים לאורך גדר הביטחון ובדיקה ביטחונית לסחורות ולכלי רכב. בעלי התפקיד מהווים גורם משפיע במניעת כניסה של גורמי טרור לשטחי מדינת ישראל. משך הכשרה של 3 שבועות.
לוחמ/ת סחלב:  לוחמי ולוחמות פלוגת הסחלב אחראיים על הביטחון השוטף באזור חברון ועל טיפול בהפרות סדר. בזמן שגרה משתלבים הלוחמים בפעילות מבצעית יחד עם יחידות החי"ר שבאזור. השירות בפלוגה הינו בעל חשיבות ביטחונית עליונה ומוכר כשירות קרבי לכל עניין. משך הכשרה של 18 שבועות.
מדריכי כלואים: עוסקים בפיקוד על חיילי צה"ל הכלואים בבסיסי הכליאה ומסייעים בהגברת מוטיבציית הכלואים לחזור לשירות תקין בצה"ל. משך הכשרה של 5 שבועות.
חוקרת: ניהול תיקים פליליים בנושאים כגון שימוש בסמים, הונאה, גניבת אמצעי לחימה וכן תיקי תאונות בדרכים. משך ההכשרה: חודשיים וחצי- שלושה. לתפקיד זה גייסו לרוב את בעלי הקב"א הגבוהה יותר (52 ומעלה).
אם תמיד חלמתם להיות שוטרים – לכו על זה. התפקיד בהחלט לא קל ודורש הרבה מאמץ, אבל בסופו של דבר תקבלו סמכות של אכיפת חוק ואת כל הכוח שמגיע איתה. אנשים יביטו בכם בפחד ויראת כבוד ויפנו לכם את הדרך, פושעים יימלטו מכם ותוכלו לומר לכולם את המשפט "פנו את המקום, אין מה לראות כאן".
הכשרה: משתנה בין 3 שבועות ל-4.5 חודשים בהתאם לתפקיד
טירונות: רובאי 03
שתף    
כתבות נוספות
כנס מתגייסים בהנדסה קרבית
מפיק סרט וידאו
מפעיל/ת מכלול הגנה קרקעית
משטרה כחולה- שח"ם
מוזיקאי מצטיין
ספורטאי מצטיין
12345678910
> > > > > > > > >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
9. על המעברים
מאת:טוראי       24/03/2011

8. אולי
מאת:אני       04/10/2010

7. אין על משטרה צבאית ובמיוחד על מעברים
מאת:מפקד       23/04/2010

6. אין על מ"צ כנסו כנסו...
מאת:אחלה..!       13/12/2009

5. שלא יעבדו עליכםֱ
מאת:משתין על מ"צ       26/01/2008

4. מ"צ כלבים
מאת:לוחם       21/12/2007

3. שיטור צבאי
מאת:א       21/12/2007

2. אל תתנו להם לעבוד עליכם!
מאת:מישהו       11/10/2007

1. שקרנים!!!!!!!!
מאת:שוטר צבאי:       14/09/2007

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.
אודות תודות כתוב לנו תנאי שימוש פרסום דרושים קישורים חיפוש באתר הפוך לדף הבית