שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  כל מה שצריך לדעת על קריירה בבניית אתרים
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
מתחילה ללמוד במכללה למינהל
למפעל מיזרונים דרוש מחסנאי
דרוש עובד לחברת מנעולנים בקנדה
מתלבט מה ללמוד
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
 לפורום


כל מה שצריך לדעת על קריירה בבניית אתרים
תחומי ההנדסה, הפיתוח והמחשבים קורצים לצעירים בכל רחבי העולם. את אחת הדוגמאות הבולטות לכך ניתן לראות במשרת בניית אתרים, הפונה בישראל בעיקר אל חיילים משוחררים

תחומי ההנדסה, הפיתוח והמחשבים קורצים לצעירים בכל רחבי העולם. את אחת הדוגמאות הבולטות לכך ניתן לראות במשרת בניית אתרים, הפונה בישראל בעיקר אל חיילים משוחררים. ישנן סיבות רבות לבחור בקריירה בבניית אתרים, כאשר האטרקטיביות של התחום והזיקה של אתרי האינטרנט אל אורח החיים של כולנו הופכים את המשרה למבוקשת. מעבר לכך, השכר עבור בניית אתרים ואפשרויות ההתפתחות נחשבים ייחודיים ומרשימים. ניתן לגשת אל משרת בניית אתרים במקביל ללימודי תואר ראשון או תארים מתקדמים אחרים, אך לחילופין אפשר גם להשתלב במשרה בכירה בעקבות הכשרה בסיסית בשלבים מוקדמים יותר. בכל מקרה, הקריירה בבניית אתרים מתגמלת ומאתגרת ולכן צעירים רבים מעוניינים לדעת כיצד גם הם יכולים להתבלט בתחום.

מאיפה מתחילים ומה לומדים

צעירים משוחררים רבים שואלים את עצמם מה ללמוד על מנת להתחיל קריירה בבניית אתרים. האמת היא שבניית אתרים אינה דורשת ידע מוקדם בתכנות אלא היכרות עם שפה אחת בסיסית בשם HTML. יחד עם זאת, ניסיון בתכנות במסגרת לימודי הבגרות יכול לעזור בהשגת המשרה המבוקשת. יש להכיר גם את התקנים של ארגון בשם C3W, אשר אחראי על הוצאת התקנים לאינטרנט. בניית אתרים באינטרנט מחייבת גם ידע בסיסי ומעלה בנוגע להבדלים בין דפדפנים, עיצוב ותכנות מערכות. במידה ועובדים בצורה עצמאית יש לרכוש שירותי אחסון, אשר יאפשרו לאתר לעמוד בעומסים ויגנו עליו מפני פרצות אבטחה.

גם אתם יכולים לבנות אתר

צעירים אשר נולדו אל תוך עולם האינטרנט יודעים היטב מה המשמעות של אתר מוצלח. לא מדובר על אפיזודה חולפת אלא על מגמה ששינתה לחלוטין את האופן בו אנחנו חושבים, חווים ומתקשרים. אתרי האינטרנט פרצו את מחסום הציבוריות וכיום לכל עסק יש לפחות אתר אינטרנט אחד בו הוא פעיל על בסיס יומיומי. אותה פעילות באתרי האינטרנט מיועדת מצד אחד ללקוחות או לצרכנים הקיימים, אך מצד שני תפקידה הוא לשמור על תדמית החברה ולהעביר מסרים. מורכבות זו הביאה לצורך מהותי בבניית אתר אשר יוכל לעמוד בכל הדרישות והציפיות. את הבנייה של האתר הזה לא ניתן לבצע תוך יום אחד או יומיים, ויש צורך באיש מקצוע אשר יפקח על המתרחש, יכווין את מהנדסי התוכנה ויראה לנגד עיניו את התוצאה הסופית. אותו אדם שבונה את האתר זוכה לתגמול גבוה, המשרה נחשבת יציבה וצבירת ניסיון בקריירה תמיד תהיה מלווה בשכר דיפרנציאלי בהתאם לוותק.

משרה אידיאלית עבור חיילים משוחררים

לסיכום, קריירה בבניית אתרים מתחילה בידע בשפה האנגלית, התנסות במערכות ניהול ושפות תכנות בסיסיות וכמובן יצירת קשר עם חברה רלוונטית. חיילים משוחררים רבים בוחרים להתחיל באופן עצמאי, מה שמאפשר להם גמישות ודינאמיות. זהו תחום מאוד מבוקש ופופולארי, אשר נחשב אידיאלי עבור פלח זה באוכלוסייה.
שתף    
כתבות נוספות
כל היתרונות שבקבע – מניסיון מקצועי ועד רכב משלך
זה הזמן לאימון לחיים!
פסיכומטרי בזמן הצבא
כיצד להגיע לקריירה בתעשיית ההייטק?
כיצד למצוא טיסות זולות לחו"ל
כיצד להוציא ויזה לארה"ב?
1234
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.