שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  כיצד להוציא ויזה לארה"ב?
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
מתחילה ללמוד במכללה למינהל
למפעל מיזרונים דרוש מחסנאי
דרוש עובד לחברת מנעולנים בקנדה
מתלבט מה ללמוד
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
 לפורום


כיצד להוציא ויזה לארה"ב?
ישראלים המעוניינים לבקר בארצות הברית צריכים להוציא ויזה: נספח בדרכון המאפשר להם להיכנס לארצות הברית לתקופה מסוימת

ישראלים המעוניינים לבקר בארצות הברית צריכים להוציא ויזה: נספח בדרכון המאפשר להם להיכנס לארצות הברית לתקופה מסוימת. הדרך הראשונה לעשות זאת היא באמצעות סוכנות הנסיעות והדרך השנייה היא באופן עצמאי, אך בכל מקרה יש צורך בראיון בשגרירות.

מי יכול להגיש בקשה לקבלת הויזה?

כל אחד יכול להגיש בקשה לקבלת ויזה לארצות הברית. מסורבי הויזה נתפסים בדרך כלל על ידי השגרירות ככאלו אשר קיים לגביהם סיכוי גבוה שיישארו במדינה כמהגרי עבודה לא חוקיים. מהבחינה הזו, חיילים משוחררים נמצאים בגיל בעייתי. מצד שני, היכרות עם התהליך ושמירה על מספר עקרונות חשובים תבטיח גם לכם ראיון מוצלח בשגרירות וקבלת ויזה.

מילוי טופס בקשה ממוחשב

את תהליך הוצאת הויזה לארצות הברית מומלץ להתחיל שלושה חודשים לפני מועד הטיסה. בשלב הראשון עליכם למלא את טופס הבקשה הממוחשב בשפה האנגלית המופיע באתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב. בסיום המילוי יש להדפיס את דף אישור השלמת הבקשה, ולהביא איתו איתכם אל הראיון.

קביעת ראיון בשגרירות

בשלב השני עליכם לקבוע ראיון בשגרירות ארצות הברית אשר נמצאת בתל אביב. קביעת הראיון אפשרית רק עבור גילאים 14-79, ניתן לתאם אותו דרך אתר האינטרנט או באמצעות יצירת קשר טלפוני עם המרכז לשירותי מידע לויזות. דורשי ויזה מתחת לגיל 14 או מעל גיל 79 לא צריכים להגיע לשגרירות, מלבד מקרים מיוחדים, ובני המשפחה יכולים לייצג אותם בעזרת דרכון ואישור טופס בקשה. על מנת לקבוע ראיון יש צורך ברכישת קוד גישה ובכרטיס אשראי בינלאומי. מעבר לכך, ניתן להתקשר אל שירות הדואר במספר 171 ולשלם על משלוח דו כיווני של דואר שליחים עם המסמכים שלכם. בכל מקרה, לא ניתן לקיים את הראיון ללא קביעת תור ולכן זהו שלב מאוד חשוב.

איסוף מסמכים

בשלב הבא עליכם לאסוף את המסמכים איתם תגיעו אל הראיון בשגרירות. לצד אישור טופס הבקשה תתבקשו להציג תמונה צבעונית בגודל 5X5 ס"מ ועל רקע לבן, אישור תשלום על אגרת ויזה אותה שילמתם בדואר ודרכון בתוקף עם דף ריק לחתימת הויזה. עבור חיילים משוחררים מומלץ להציג גם מסמכים המעידים על הקשר בארץ (משרה קבועה, טופס הרשמה ללימודים, תעודת שחרור וכדומה).

הראיון וקבלת הויזה

השלב האחרון בהוצאת ויזה לארה"ב הוא הראיון עצמו. ישנם קונסולים דוברי שפות רבות, אשר במהלך הראיון יעלו שאלות בסיסיות בנוגע לסיבות בגללן אתם מעוניינים להוציא ויזה. אורך הראיון הוא מספר דקות בלבד, כאשר בסיומו נדרשת לעיתים הצגת מסמכים נוספים וקביעת מועד חדש. במידה והויזה מאושרת הקונסול לוקח אליו את הדרכון ואת המסמכים ואתם תקבלו אותם בחזרה תוך מספר ימים דרך שירות השליחים. מבחינת תקופות, טווח קבלת הויזה יכול להשתנות. אל תרכשו כרטיס טיסה עד אשר תסיימו את התהליך.


שתף    
כתבות נוספות
כל היתרונות שבקבע – מניסיון מקצועי ועד רכב משלך
זה הזמן לאימון לחיים!
פסיכומטרי בזמן הצבא
כיצד להגיע לקריירה בתעשיית ההייטק?
כיצד למצוא טיסות זולות לחו"ל
כל מה שצריך לדעת על קריירה בבניית אתרים
1234
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.