שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  החיים בשותף
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
מתחילה ללמוד במכללה למינהל
למפעל מיזרונים דרוש מחסנאי
דרוש עובד לחברת מנעולנים בקנדה
מתלבט מה ללמוד
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
 לפורום


החיים בשותף
החלטתם לצאת מהבית וכעת אתם מתלבטים- עם שותפים או לגמרי לבד?

נועה אנג'ל
המפתח לאושר?

השתחררת מהצבא, החלטת לעזוב את הבית ולעבור לראשונה למקום פרטי משלך. שאלה שכנראה עשויה להטריד אותך היא אם ללכת על דירה לבד או עם שותפים, ואמנם מדובר בדילמה לא קטנה. הנטייה הראשונית היא ללכת עד הסוף עם עניין העצמאות ולבחור באופציית הלבד. הגיוני. בנוסף, שותפים הם בראש ובראשונה בני אדם, וכנראה שיש להם לא מעט שריטות כמו לא להוריד את הזבל או לעשות המון בלגן ולא לסדר אחר כך.

מי מבטיח לך שתסתדר איתם? זוכר איך כמעט נתת נעל בראש לסוציומט ההוא שהיה איתך בקורס? טיפוסים הפוכים, כמו למשל פדנט מוקפד ונער שאנטי סטלן ומכוסה בוץ,  הם אולי חומר טוב לסיטקום אבל במציאות יכולים להיגרר לחיכוכים צורמים. לא סימפטי. מי שמעדיף להיות חבר בחברת עצמו ולשכור דירה סוליקו יוכל, לעומת זאת, להסתובב חופשי בעירום, לא מגולח, לא להתקלח שבועיים ולעשות סקס בסלון באין מפריע. ממש חלום שהתגשם, האין זאת? 
 
מצד שני

אם אתם עובדים מהבית, למשל, הבדידות מוחלטת תאכל אתכם בלי מלח. זה גם קצת מדכא בלי קשר לחזור לדירה ריקה לגמרי, אפילו לאנשים שהם לא חובבי אדם גדולים מטבעם. אין למי להגיד "איזה יום מסריח היה לי היום" או לחילופין "אתה חייב לשמוע איזה צחוקים, אחד אצלנו שר את התקווה עם גרעפסים, היה קורע".

לפעמים נשארים בלי נייר טואלט
אם תהיו חולים לא תוכלו להתפנק לאף אחד, ואם המצב חמור באמת יש מצב שתגססו לכם לאיטכם ואף אחד לעולם לא יידע. כלומר, עד שהשכנה מלמטה תבחין בריח מוזר שבוקע מהקומה שלכם. חשבונות ותחזוקה הם דברים שקצת מבאס לדאוג להם לבד, ובפרט אינסטלציה בעייתית, נורות שרופות ומקקים שחוצים את החדר. טוב, זה כבר בעיות של בחורות נטו.

עוד יתרונות לשותפים: תמיד טוב להכיר פנים חדשים. שותף מצחיק עם גיטרה, בעל כישרונות בישול או תיקון חפצים יכול להוסיף המון לשגרת החיים. אם מדובר במישהו בונבוני במיוחד יהיה במה לשטוף את העיניים על הבוקר, ואם הוא נורא מכוער פשוט ממשיכים לישון. שותף גם נותן מוטיבציה לשמור על הדירה. אף אחד הרי לא רוצה לצאת בהמה ולהשאיר כלים בכיור במשך חודש, גם לזרוק תחתונים בסלון זה לא הכי מנומס. אם תגורו לבד הדירה תאבד צלם אנוש תוך שבוע וחצי, נו מה, לא שקוף? חבל על אמא שלכם שתבוא לבקר ותקבל חום.

בואו לא נשכח את הסיבה העיקרית שבגללה אנשים מעדיפים שותפים: התחלקות בשכ"ד. כן כן, גם המיזנטרופים הגדולים ביותר, המסרבים להפנים את היתרונות הנ"ל, נכנעים בסוף לקמצנות או לתקציב המוגבל שלהם והולכים על אופציית השותפים. ככה זה. 
   

בואו לפורום מדריך למשתחרר      
שתף    
כתבות נוספות
כל היתרונות שבקבע – מניסיון מקצועי ועד רכב משלך
זה הזמן לאימון לחיים!
פסיכומטרי בזמן הצבא
כיצד להגיע לקריירה בתעשיית ההייטק?
כיצד למצוא טיסות זולות לחו"ל
כל מה שצריך לדעת על קריירה בבניית אתרים
1234
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.