שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  יום אימונים מסוכן
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


יום אימונים מסוכן
כל מה שלא העזת לשאול על האימון וגם ממש לא רצית לדעת.

בני כהן

אינעל המחנה נדלק ירח

בתור סדירניק, אחרי 5 שנות אינתיפאדה, בדומה למילה 'שלום', המילה 'אימון' לא ממש מצלצלת לך מוכר. אבל מכיוון שבכל זאת ייצא לך להתאמן, יש כמה דברים שאתה חייב להתעדכן בהם. המפקד שלך כבר ידאג להעביר לך כל מה שצריך לעשות (לרוץ-לקפוץ-לירות וכל העסק המיותר הזה). אבל הוא בטח לא יספר לך מה כדאי לעשות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם כמה עצות מועילות.

 
קשרים במרפאה: כמה גימלים טובים יסדרו לך את האימון הכי טוב שעשית אי פעם וכנראה שייצא לך לעשות בעתיד. קנה לחובש ספר, הזמן את הרופא לארוחת ערב, החמא לחובשת על הדיאטה המוצלחת והזכר את הקרסול הבעייתי שלך.
 
קשרים במטבח: אין לך קשרים במרפאה? אתה בכל זאת כשיר לאימון? לא נורא. גש למטבח, החמא לקבוצת הכדורגל האהובה על רס"ר המטבח, סייע לטבחים לשטוף את הרצפה ואולי תצא לשטח עם חבילת חומוס יוקרתי של מעדני מיקי בערך כספי כולל של שבעה שקלים. מי יודע, אם תעשה עבודה ממש טובה אולי תקבל גם איזה מעדן שיהפוך את חווית השטח לקצת יותר נעימה מזו של לועסי הלוף.
 
תושיה: אתה כבר בשטח. אין גימלים ואין חומוס. לא נורא. אם אתה נהג, דע לך שבשטח מתרחשות תקלות מסתוריות לכלי הרכב הצה"ליים, תקלות שמחייבות נסיעה חזרה לבסיס רחמנא ליצלען. כן, לבסיס, המקום הזה עם החימום, המיטה וחדר האוכל. כן, גם עם הטלוויזיה, נכון. אם אתה לא נהג, זכור כי גם הגוף נוטה להתנהג באופן מוזר כשהוא נתקל באיתני הטבע. כך עקיצה של חרק מיסתורי יכולה להביא לפינויך הכפוי לבסיס. כן, אותו בסיס עם המים החמים, זה שהנהג מלפני שלוש שורות יושב בשקם שלו וצופה במכבי תל אביב מובסת שוב בשידור ישיר.
 
לא לצאת לקצינים: קצין מגיע לשטח לפני כולם, לא ישן בכלל ועוזב אחרי כולם. על זה הוא מקבל אחלה מתנה מצה"ל- עוד שנה של אותו תענוג. זכור, כשאתה מנומנם בתוך הנגמ"ש, הקצין נמצא עם חצי גוף מחוץ לנגמ"ש, נהנה ממפגש בלתי אמצעי עם איתני הטבע.
 
זהו להפעם. בכתבה הבאה בסדרה נברר מהי השפעת קורס חובשים על תנאי האימון, מה עדיף להביא לשטח, דיסק או ספר? מה משחקים על ריבועים עם כלים מוזרים ואיך לא נכנסים לשדה מוקשים.
 
       
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.