שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  חרמן נולד
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


חרמן נולד
איך זה שכל בחור תמים שמתגייס הופך מיד לחרמן? עידו בן- דור מציע תיאוריה מהפכנית.

עידו בן- דור
תביאי ביס

התיאוריה שאתם הולכים לקרוא עוד מעט כנראה לא תקבל תקציב מחקר מאוניברסיטה בפרנקפורט (ובכלל), ואף פרופסור בעל שם לא יסמוך את ידיו עליה. אבל עדיין מדובר בתופעה גברית, "חרמנות צבאית" שמה (בלועזית: זיקפטוס דה-ארמיוס), שבפעם הראשונה אנו מנסים להתחקות אחרי שורשיה, בדרך מתמטית לעילא ולעילא.

נתונים

מרגע התגייסות החייל הפלוני לצבא ההגנה לישראל, הוא מוצא את עצמו מוטרד תכופות מזקפה פתאומית ובלתי נשלטת (בשפת המדע: "בלגנפינוס"). זה קורה באוטובוס, בעמדת השמירה ובקנותו במבה קטנה בשקם. התופעה נרשמה כמתרחשת בשירות הסדיר, תקופה בה באופן טבעי ההורמונים משתוללים, אולם קיימת גם בקרב מילואימניקים שאיבדו את אונם אי שם באזרחות (בלועזית: "אישתיס תחת- מגעילקיס").

ייתכן שגברים חרמנים מטבעם, אולם יש לזכור שבצבא מתקיימת תופעה מקבילה העונה לשם "נקביטוס בטטיטוס" (או בשמה העברי: "נשים בירוק"), בה עלמות לא נראות טוב במדים. מסימני התופעה: חזה קטן, שיער פרוע, פה פעור באהבלות מחוסר שינה, שפתיים סדוקות, פנים שרופות ותוספת של רובה מתנודד עליהן ללא חן של ממש. בנוסף, צריך לזכור שבנות מוסיפות בממוצע עשרה קילו בצבא.
 
צריך להוכיח

צה"ל גורם לחיילים בכוונה להיות חרמנים, כדי שרמת הטסטוסטרון (הורמון המין הזכרי העיקרי המיוצר על ידי האשכים) שלהם תעלה, והחשק המלחמתי שלהם יוגבר.
 
הוכחה

א. מרגע לבישת מדי הזית מתחילה החרמנות, מכאן נובע שבמדים יש משהו שגורם לנחשולים של זקפות. אנחנו יודעים שבבגדים רגילים רמת הפעילות באשך סבירה (בניגוד לזמן לבישת המדים), ולכן אפשר להסיק שמישהו משתיל במדים חומר "מגביר זיקפה" (בלעז: "אקסטרא פין-אפ").

ב.
שמועה ידועה: צה"ל שם לטירונים בבקו"ם סודה לשתייה למניעת חרמנות. האדם הסביר יודע שהשמועה הזאת היא הבל הבלים, ולכן מכאן אנחנו מסיקים שגוף גדול בעל אינטרסים המציא את הסיפור.

ג.
אם בפשיטת המדים יורדים ממדיה המפלצתיים של החרמנות לרמה נורמאלית, אפשר להניח כי תחול ירידה בהפרשת הטסטוסטרון עם ערב, ולכן בשיעורי מד"ס ינבל לו זלזל. אבל, צה"ל מגייס מד"סניקיות מגה- כוסיות, בלי קשר אמיתי לכושרן הגופני, או ליכולת הדמיון שלהן לגוון בתרגילים מעבר לשכיבות שמיכה. כל הנתונים מביאים אותנו בפשטות להניח, כי צה"ל מנסה לשמור על רמת זקפה אחידה, גם בשעות המעטות בהן פושטים את המדים.
 
ד.חרמנות מוגברת גורמת לתוקפנות (או להבאה ביד במקלחת), ובלוגיקה פשוטה, גברים חרמנים ששים אלי קרב.

המסקנה 

זה כבר ברור כשמש, לא? צה"ל גורם לחיילים בכוונה להיות חרמנים על ידי מדים מוגברי חרמנות, כדי שרמת הטסטוסטרון שלהם תעלה, והחשק המלחמתי שלהם יוגבר.

בואו לפורום אהבה וסקס 
 
              
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
> >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
2. איזה חולניים
מאת:אישה       24/06/2011

1. ענק!      ל"ת
מאת:זוהר       02/05/2008

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.