שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  קטיושות בכרמיאל
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


קטיושות בכרמיאל
היא הגיעה הביתה לסופ"ש, ונחתה הישר בחזית. מטר של קטיושות בכרמיאל

ריבי קסטן
קטיושות בכרמיאל
צילום: דובר צה"ל
במלחמת המפרץ, חברים שלנו מגבעתיים ארזו את החפצים שלהם ובאו אלינו, לכרמיאל. שהינו שבע נפשות בחדרון פיצפון ואטום, מתוכם שלושה ילדים שכל שעניין אותם היה לראות את הדרדסים בבוקר.
בסוף המלחמה, כל הילדים בגן שלנו קיבלו מהגננת שרשרת עם לב, שעליה הכיתוב: "עברנו גם את זה" – יצאנו גיבורים, שמנו מסיכות גז בזמן, הקשבנו לגננת כשאמרה להיכנס לחדר האטום והרגשנו כאילו שום דבר לא יכול לפגוע בנו, כי הגננת אמרה ככה.
 
ועכשיו, אחרי שהתפכחנו קצת מתובנות גיל 5, ואחרי ששירתנו בצבא, אנחנו יודעים שהדברים האלו אמיתיים, ושהם פוגעים, פוצעים והורגים.
 
אז נכון, עכשיו זה לא סקאדים, ואין יותר סדאם חוסיין עם אבעבועות שחורות, אבל יש מטורף אחר בסביבה שאם רק היה יכול, היה משמיד את ישראל מזמן.
 
אתמול, כשחזרתי לכרמיאל מהעיר הגדולה, פיניתי קצת את המקלט/מחסן שלנו, שיהיה מקום לשלושה כיסאות, לכל מקרה. ההורים שלי, שעברו מלחמות לא מעטות, קצת גיחכו ואמר שאין מצב שיגיע טיל קטיושה לכרמיאל.

כל אופנוע נשמע כמו קטיושה 

אתמול נפלה קטיושה במג'דל כרום, אחד מהכפרים שמקיפים את העיר שלנו. היום נפלה בפקיעין, ולפני כמה שעות נפלו שתי קטיושות בכרמיאל עצמה.
פתאום צריך לארגן מרחבים מוגנים, להתקשר לכולם אחרי כל דיווח חדשות ולהודיע שאנחנו בסדר, להשתיק טלוויזיות כל חמש שניות כי כל אופנוע שעובר ליד הבית נשמע עמו קטיושה מתקרבת...
 
הבומים של הקטיושות נשמעים ממרחק של עד 10 דקות נסיעה, מה שאומר שעל כל קטיושה ששומעים, אפשר ממש לשמוע את נסראללה מחייך מהבונקר שלו בדרום ביירות, ואפשר להרגיש איך הקטיושות סוגרות על העיר שלנו עוד ועוד.
 
בינתיים רק אמסור לתושבים שנשארו במקומות המופצצים ללא סוף: הישארו איתנים, כל המדינה מאחוריכם. צה"ל עושה כל שביכולתו להגן עליכם ועלינו, רק צריך לסמוך עליו ולקוות שעוצמתו ממלחמות קודמות נשארה כשהיתה.
 
 
   
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.