שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  החדר הצבאי
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


החדר הצבאי
כך תהפוך החדר הצבאי למקום נעים שכולם ירצו להתארח בו

ריבי קסטן
החדר הצבאי
שינה- אין, אבל אפשר לשאוף אליה
אם תגיעו לבסיס סגור, סביר להניח שתמצאו את עצמכם בחדר ישן ומאובק, מסריח, אפלולי, עשוי אסבסט וכמה בלטות בולטות שיוצאות מהרצפה ומועדות להפילכם באמצע הלילה כשתקומו לעשות פיפי. לא בדיוק החדר בבית. אבל אל דאגה, קיימות מספיק דרכים להפוך אפילו את החדר הנוראי אליו שובצתם לחדר המגניב ביותר עלי אדמות.
 
זה מחשמל
 
יש כמה דברים שכל חייל היה רוצה בחדר, אבל יש דבר אחד שכל חייל באמת צריך: קומקום. תראו לי חדר צבאי בלי קומקום, ואראה לכם היכן בדיוק סוף העולם, שמאלה.
 
אומרים שממים צומחים חיים. אז ממים חמים צומחת רווחה: לשים קומקום ולשבת עם החבר'ה לטורקי או לתה של אחר הצהריים, לשים קומקום ולשתות את הנס של הבוקר, לשים קומקום ולאכול מנה חמה מסרטנת יום אחר יום.
 
כמובן שלפי ההיגיון הצה"לי, דווקא המכשיר החשמלי הבסיסי ביותר (וגם את זה שאחריו: טוסטר המשולשים!) יהיה המכשיר היחידי שהרס"ר יסרב לאשר. מבחינתו, תציבו קרן מוות קטלנית בחדר, רק לא קומקום. אבל זה בסדר: בשביל זה המציאו מנעול לארוניות.
 
בקטגוריה החשמלית אפשר לגוון ככל שהארנק ירשה: מנורת לילה יפה, טלוויזיה, די וי די, מקרר, מזגן, פלייסטיישן וכו' וכו'.
 
אורנה דץ לשרותכם
 
עם קצת תושיה, דבק ונצנצים, גם החדר שלכם יכול להפוך לחדר היפה ביותר בבסיס. זה המקום לשתף את כל באי החדר בפסיפס שיורכב מנושא מרכזי אחד: כוכבי קולנוע, מקומות לבקר בהם בחו"ל אחרי הצבא, מזכרות מפשיטות ליליות בעזה, תמונות של כל החבר'ה או הקיר הנדוש מכולם: "בחורות ערומים זה חולירע". המתגייסים הצעירים שיגיעו אחריכם רק ישמחו לשמר את המורשת שלכם ולהמשיך עם הנושא המרכזי של הקיר.
 
הלילה הזה, שום סימן הוא לא נותן
 
בסוף יום עמוס, משמרת ארוכה או סתם יום שבו כולם צעקו עליכם, החל מהרס"ר, דרך המפקד שלך ואפילו חבריך ליחידה, שום דבר לא ישתווה לשינה טובה.
 
קשה להשיג שינה טובה בצבא, אבל אפשר לשאוף אליה. קודם כל, אתם חייבים להשיג קרש למיטה. הקפיצים במיטות הצה"ליות לעולם יתקעו לכם באמצע הגב, או יפגישו אתכם עם הרצפה. הקרש (שיכול להיות דלת שהורדתם מהצירים, שולחן שפירקתם או כל קרש אחר שהצלחתם להשיג בדרך וונדלית כלשהי), בתוספת מזרן שגנבתם מהאפסנאות, יסדר לכם אחלה מצע לישון עליו.
 
עכשיו רק תסדרו וילון כהה לחדר, מצעים שאתם ממש אוהבים, שמיכת פוך, כרית ואולי אפילו דובי, זוג אטמי אוזניים מהמטווח האחרון ואולי אפילו את כיסוי העיניים הזה מהטיסה האחרונה לטורקיה. אף אחד לא יצליח להעיר אתכם עכשיו, אפילו לא הסירנה שמתריעה על חדירת מחבל למוצב.
 
 
   
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
> >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
2. בסיס סגור
מאת:בא"1       27/09/2010

1. מה פתאום
מאת:נדצמ       08/08/2009

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.