שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  טייסים במשלחת לפולין
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


טייסים במשלחת לפולין
הטייסים עברו כל גבול כשבילו עם זונות במשלחת לפולין.

אלון שינברג
טייסים במשלחת לפולין
צילום: דובר צה"ל
בחודשים האחרונים, כחלק מסקירות החדשות השבועיות שלנו בשבוז יצא לנו כמעט כל שבוע לספר על תעלול אחר בחיל האוויר. פעם פוצצו במסיבה את ה-Dj במכות, פעם עשו תעלולים נוסח יגאל שילון, פעם חגגו באורגיה קבוצתית, בפעם האחרת הזדיינו במוזיאון חיל האוויר או מכרו ציוד ונשק מבסיסים סודיים. הבלגן חוגג בחיל הטייסים. קצת קשה להבין איך בחיל אחד, מצליחים לעשות כל כך הרבה עבירות ולקבל כל שבוע כותרת אחרת בעיתון, יותר מכל החילות יחדיו.
 
מפקד חיל האוויר, אליעזר שקדי, החליט להתעורר סוף סוף בשבוע שעבר, כנראה בעקבות תלונות קציני היבשה על ההבלגות בהתנהגות חיילי, נגדי וקציני חיל האוויר. במכתב ששלח למפקדי החיל כתב: "לא נהסס לטפל בחומרה וללא משוא פנים... אנשי חיל האוויר הם קבוצה מיוחדת במדינה, וחיל האוויר הוא ייחודי בהישגיו ברוח המפעמת בו".
 
מעבר לפלצנות הנובעת מהמכתב "החריף", כפי שכונה בעיתונות, המכתב הזה הוא פשוט כיסוי תחת במקום לטפל בבעיה. בעוד הרמטכ"ל שם למטרה את המשמעת הצבאית של חייליו בקריה, בצריפין ובתל השומר, מתחת לאפו, בחיל ממנו הוא צמח חוגגים כאילו אין מחר, בחוסר משמעת, בצפצוף על החוקים, בהרגשת העליונות על החוקים שקבעו הירוקים.
 
אולי זה פינוק (היתר), או כבוד (היתר) שזוכה לו חיל האוויר מאז מלחמת ששת הימים. מאז אותה מלחמה, לאחר ההתקפה המוצלחת של חיל האוויר, זוכה החיל לתקציבים ולתקני כוח אדם מופלגים ולחופש פעולה כמעט מוחלט בהתנהלותו, זאת בעוד שביחידות השדה מגייסים כסף מבית לבית בניסיון לרכוש טלוויזיה 14 אינץ למועדון החיילים.
 
העונשים להם זוכים החיילים והקצינים הלבנים הם צחוק לעומת המשפטים הצבאיים להם זוכים מקבליהם בירוקים, הסובלים ממשפטי שדה ומהדחות מיידיות. אחרת קשה להבין כיצד מרשים לעצמם קצינים שהם טייסים, שהפכו לסמל סטטוס בחברה הישראלית ולחלומה של כל אם, לבזות כל ערך צבאי אותו הם אמורים לייצג, במיוחד כשמדובר בזיונים עם נערות ליווי במהלך משלחת צבאית במחנות ההשמדה בפולין.
 
הגיע הזמן להחזיר את אותם טייסים ואת שאר חיילי החיל, ה"וואנבי" טייסים, לקרקע. הגיע הזמן להזכיר להם שהם בצבא, אותו צבא, איתנו הירוקים, ושאם לנו אסור להזדיין במטוס של 16 מיליון דולר, אז גם להם לא.
 
 
       
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
> > > > > >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
6. ההתקפה התקשורתית על חיל האוויר
מאת:עופר        08/04/2006

5. תגובה לבחור שהזכיר את דובר צה"ל
מאת:בן       08/04/2006

4. מגעיל לחשוב על זה
מאת:פ"פ       07/04/2006

3. זה לא שהם מקבלים יותר כסף
מאת:דניאל       07/04/2006

2. מטוס שלי      ל"ת
מאת:....       07/04/2006

1. יפלוץ אחד!!!
מאת:וווו       06/04/2006

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.