שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  "אקרא לך גבר"
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
מתחילה ללמוד במכללה למינהל
למפעל מיזרונים דרוש מחסנאי
דרוש עובד לחברת מנעולנים בקנדה
מתלבט מה ללמוד
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
 לפורום


"אקרא לך גבר"
סיפור אהבה המתרחש על רקע מלחמת לבנון השניה
אקרא לך גבר

אקרא לך גבר (228 עמודים, הוצאת כותרים) הוא רומן מפעים במרכזו ניצב יובל תלם, קצין קרבי צעיר המוצב בגדוד נח"ל ערב פרוץ מלחמת לבנון השניה. בעל כורחו, נקלע יובל לשתי זירות קרב חדשות ובלתי מוכרות לו, האחת בראש מחלקה לוחמת ברצועת עזה ובעומק לבנון, והשניה בהתאהבות חסרת מעצורים בפקידה של המג"ד, הנקרעת בינו לבין אהובה לשעבר שירד מהארץ ומאורס לאחרת.

ביד בוטחת ובתנופה סיפורית בורא אוהד רוזן דמות שובת-לב ומורכבת של מפקד בשעת לחימה השרוי במערבולת של תשוקות ורגשות, תקוות ומכאובים. אקרא לך גבר הוא רומן סוחף, חושני וקולח, המתמודד בישירות עם המורכבויות האנושיות הנחשפות במהלך הקרבות, ובוחן באומץ את הגבולות המוסריים, הערכיים והמיניים הנמתחים עד לקצה.
אוהד רוזן (בן 24 בלבד!!!) הוא סמנכ"ל חברת חדשות, כותב מאמרים לעיתונות הישראלית והבינלאומית בנושאי חוץ וביטחון, ונבחר על ידי מגזין TheMarker כאחד מ-40 הצעירים המבטיחים בישראל בספטמבר 2009. אקרא לך גבר הוא ספרו הראשון הרואה אור בעברית.

אפי בן אברהם, גלי צה"ל, על הספר:
"בספר הביכורים שלו מצליח אוהד רוזן לתאר בכישרון ובאותנטיות את חיבוטי הנפש של מפקד צעיר אשר מחויב לגורל חייליו היוצאים אל הקרב בעוד הוא עצמו עושה את צעדיו הרומנטים הראשונים בעולם המבוגרים. הבלבול ותחושת אי הידיעה אשר איפיינו את ימי מלחמת לבנון השנייה משתקפים היטב בדמותו של הגיבור הנקרע בין אהבתו למולדת, לחייליו ולאהובה צעירה המייסרת אותו בנפתולי האהבה. מבט רגיש ונוגע על מסע ההתבגרות של צעיר ישראלי - נותר רק לחכות לגרסא הקולנועית."

 
שתף    
כתבות נוספות
איך להתכונן ליום הבחינה הפסיכומטרית
חופשה ברבע מחיר
מיומנו של פקיד בפרקליטות הצבאית
מלחמת הלב / פבל 'פטריוט' מובושביץ
איך לעצב אווירה רומנטית בט"ו באב
אומנות הפיתוי והיין
1234
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.