שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  שאלון התאמה למקצוע
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
הרשמה

מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
עבודה באמריקה! שכר גבוה
שאלה?לגבי אות השירות המבצעי
הלוואה כנגד הפיקדון לחיילים משוחררים
עסק אינטרנטי מאוד ריווחי כול אחד יכול
 לפורום


שאלון התאמה למקצוע
ענו על השאלון וגלו את למה אתם מתאימים בעולם התעסוקה והלימודים
מבחן ייעוץ ואבחנה
מבחן ייעוץ ואבחנה
 
אתר ilimudim העלה כלי חדש ואטרקטיבי עבור הגולש , "מפת העדפות תעסוקתיות" בשיתוף מכון אדם מילוא המתמחים בייעוץ אישי וארגוני, אבחון, מיון, גיוס והשמה. מפת ההעדפות הינה שאלון המיועד למתלבטים בנוגע לבחירת מסלול לימודים, חיפוש עבודה ומקצוע או שינוי קריירה. השאלון מסייע למתלבט לבחור תחומי עיסוק ולימודים התואמים את המוטיבציות והסגנון האישי שלהם.
 
המערכת המכונה מבחן הולנד ופותחה ע"י מכון אדם מילוא מבוססת על תאוריית האישיות של ג'ון הולנד שפותחה לראשונה בשנות ה-60 ועברה מאז מספר שינויים והתאמות. במכון אדם מילוא בדקו את המבחן, עיבדו והתאימו אותו לארץ והוא בלעדי להם.
השאלון המהווה דיווח עצמי עוזר בעצם למתלבט למפות את ההעדפות שלו בתחום התעסוקה לכיוונים שהוא נוטה להם ובהתאם לכך לתכנן מה כדאי לו ללמוד וזאת עפ"י התיאוריה שנכון לבחור לימודים בהתאם לתעסוקה שאליה הוא נוטה.המתלבט שעונה על מבחן הולנד מסדר לעצמו את הכיוונים שיותר מתאימים לו ואת אלו שפחות מתאימים מבחינת בחירת מקצוע.
מילוי השאלון אורך כחצי שעה והוא מורכב מ-192 פריטים, שלגבי כל אחד מהם יתבקש המתלבט להגיב בהתאם להוראות.

סוג השאלות שעליהן עונה המתלבט כוללים דברים שהוא אוהב לעשות, תחומים שהוא טוב בהם, מקצועות שנראים לו מעניינים וכו'. בסיום מבחן הולנד יקבל הגולש דו"ח מסכם שיתאר את המפה התעסוקתית האישית שלו, אילו טיפוסי אישיות דומיננטיים אצלו תיאור מקיף של הסגנונות המאפיינים אותו וכיצד יוכל לממש אותם באופן מיטבי בעולם התעסוקה והלימודים . לדוגמא, אם אתה טיפוס ביצועי יתאימו לך עולמות תוכן בתחום הטכני או מקצועות שטח. דו"ח הסיכום יציג בסופו של התהליך מידע על, מידת הגיבוש של הגולש בבחירה וצרכיו העיקריים בעולם התעסוקה, תחומי עיסוק ולימודים התואמים את סגנונו האישי.

לכניסה לשאלון לחצו כאן

  
שתף    
כתבות נוספות
מכללות
סימולציה לבחינה הפסיכומטרית
מלגות לימודים
וואוצ'ר (הנחה) לבחינה הפסיכומטרית
פסיכומטרי, הקב"א של האזרחות!
טיפים ללימוד לפסיכומטרי
12
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.
אודות תודות כתוב לנו תנאי שימוש פרסום דרושים קישורים חיפוש באתר הפוך לדף הבית