שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים משתחררים   >>  ענף ההכשרה המקצועית במחשבים צובר תאוצה
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
הרשמה

מענק שיחרור
פיקדון אישי
עבודה מועדפת
מס הכנסה
ביטוח בריאות
ביטוח לאומי
דמי אבטלה
הכשרה מקצועית
מלגות לימודים
לוח דרושים
הטיול לחו"ל
פסיכומטרי
הודעות אחרונות:
מתחילה ללמוד במכללה למינהל
למפעל מיזרונים דרוש מחסנאי
דרוש עובד לחברת מנעולנים בקנדה
מתלבט מה ללמוד
רילקס מערכות שינה - חנות מזרנים
השלמת הכנסה בשעות הערב
גנרל מכונות משרד בע"מ - מדפסת אפסון
נחשף: אילו מקצועות הכי הכי שווה ללמוד אחרי צבא
קורס פסיכומטרי 50% הנחה לחיילים משוחררים!
עבודה באירופה!
 לפורום


ענף ההכשרה המקצועית במחשבים צובר תאוצה
היחידה ללימודי המשך של הטכניון הקימה מרכז ללימודי מחשבים
הטכניון
היחידה ללימודי המשך של הטכניון

 /i/jerusalem-technion">היחידה ללימודי המשך של הטכניון הרחיבה את פעילותה בשוק ההכשרות, ההדרכות וההסמכות המקצועיות בתחום המחשבים. בשנתיים האחרונות אנו עדים להתעוררות רבה בשוק זה, חברות רבות גדולות כקטנות מגייסות אנשים מקצועיים בצורה מאסיבית ומחפשות את "הטובים היותר". התעוררות זו הביאה באופן טבעי לפריחה גם של שוק ההכשרות, הגופים המסחריים מנסים לגייס את כל הכלים השיווקיים שבידם על מנת "ללכוד ברשתם" את התלמיד הבא

בשוק קיימים מספר גופים מסחריים המעבירים הכשרות אלו, המרכזים את כל הקורסים בתחום תחת קורת גג אחת. הקורסים המוצעים כוללים מגוון רחב של הכשרות, כלליות או מוּטות-יצרנים (Vendor Oriented), למתחילים ולמתקדמים, ציבוריים הפתוחים לקהל הרחב או מוסדיים – סגורים המוזמנים על-ידי ארגון-לקוח ועוד.


היחידה ללימודי המשך של הטכניון- מי אנחנו?

הטכניון הינו מהמוסדות הותיקים בישראל, אחדות מהפקולטות בטכניון – נחשבות למובילות בעולם, לרבות הפקולטה למדעי המחשב. היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ קיימת בטכניון מאז שנות החמישים, ופעילה בתל-אביב, בחיפה ובירושלים. במסגרת היחידה מועברים כבר שנים רבות קורסים מקצועיים בתחומים שונים, בהם – בתחומי מקצועות המחשב.

היחידה ללימודי המשך של הטכניון- מעשי ופרקטי

כאמור, עם התעוררות השוק והדרישה לעובדי הייטק, התעוררו גם הגופים המספקים הכשרות מקצועיות, נשאלת השאלה איפה ללמוד ולמה דווקא במקום זה או אחר? ייחודה של היחידה ללימודי המשך של הטכניון הוא בליווי ובתמיכה האקדמית של מוסד הטכניון, הידוע והמוכר. בנוסף ייחודו של המרכז הוא בהיותו גוף המציע הכשרות המותאמות לתעשייה ולדרישות בשטח כאשר ההכשרות עוברות פיקוח אקדמי, ומותאמות לצורכי השוק. כך, הלימודים אינם מסתכמים בלימודים תיאורטיים בלבד, אלא מכשירים את הסטודנטים הלכה למעשה לעבודה מעשית בחברות מובילות בשוק.

למה ללמוד דווקא אצלנו?

היחידה ללימודי המשך של הטכניון, מתמחה בארגון והפעלת תוכניות לימוד לשוק המוסדי, ולכן נוטים המעסיקים הגדולים במשק לפנות אליו בבקשה למסד תחומי ידע,  ליזום הסמכות ועוד. היחידה נמצאת בחזית הטכנולוגיה ומעדכנת את מקצועות  הלימוד בהתאם לטרנדים ולצורכי השוק, תוך הקפדה על מקצועיות ופיקוח אקדמי ברמה הגבוהה ביותר. כתוצאה מכך נמצא המרכז למחשבים מעבר למקצועיות וללווי האקדמי, נתפס כגוף מוביל , ולבוגריו נשאר רק לבחור באיזו חברת הייטק מובילה הם רוצים לעבוד.

מה מלמדים?

המרכז ללימודי מחשבים בטכניון מציע שמונה תחומי לימודים, עבור שלושה קהלי יעד עיקריים: מתחילים, מתקדמים ומוסדות. מרכז המחשבים פועל בשלושת מרכזיו ברמת-גן, בחיפה ובירושליים, ובכל תחום מספר קורסים או מסלולים, נעדרי אוריינטציה או בעלי אוריינטציה ליצרן מסויים, ובסך הכל – עשרות קורסים מגוונים.

תחומי הלימודים המתוכננים: (1) תחום חומרה וטכנאות, (2) תחום תשתיות, ניהול רשתות ומסדי נתונים, (3) תחום פיתוח ובדיקות, (4) תחום תקשורת נתונים, (5) תחום אבטחת מידע, (6) תחום גרפיקה ועיצוב, (7) תחום יישומים ו- Office, (8) תחום ניהול יחידות טכנולוגיות.

במסגרת כל תחום מתוכננים שני מבנים עיקריים של מסלולי לימוד: קורסים קצרים (בין 8 שעות ל- 80 שעות), או מסלולי הכשרה הכוללים מספר קורסים. 

הקורסים נבנים במיוחד ומותאמים ע"י יועצים אקדמיים מהטכניון ומהתעשייה מתוך כוונה לשמור על רמה אקדמית גבוהה יחד עם התאמה לצורכי השוק.  
 
 
הלכה למעשה- איפה מתקיימים הלימודים?

הלימודים מתקיימים בשלושה מוקדים מרכזיים, זאת על מנת לאפשר לכמה שיותר תלמידים, להנות מקורסים איכותיים – מקצועיים בליווי אקדמי ועם הגב של מוסד הטכניון. הקמפוס בחיפה ממוקד רובו ככולו בבניין קנדה, שבתוך הטכניון. הקמפוס ברמת-גן הנמצא בבית הדר די-מול ובירושלים, ישתכן המרכז בקמפוס של המכללה האקדמית של ההנדסה בירושלים.
כל מה שנותר לכם לעשות הוא לקבוע פגישת ייעוץ על מנת שהמומחים האקדמיים שלנו יכוונו אתכם לתחום לימודי המחשבים המתאים לכם ביותר ויעזרו לכם בכלים המקצועיים שבידיהם "להצליח בחיים" ולהיכנס לעולם ההיי-טק.
      
שתף    
כתבות נוספות
הנחות בהבימה לחיילים
מלגות/סיוע בלימודים
ייעוץ לימודים אישי חינם
לימודי משפטים
חינם- שאלון התאמה למקצוע
לכל מי שרוצה ללמוד רפואה בחו"ל
1234
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.
אודות תודות כתוב לנו תנאי שימוש פרסום דרושים קישורים חיפוש באתר הפוך לדף הבית