שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
הרשמה

תוצאות חיפוש עבור: 55
טובעים במספרים בצה"ל יש מאגר ענק של טפסים והגיע הזמן שתתחילו להבין איך הם יכולים לעזור לכם. טופסולוגיה- מדריך למתחילים
 
מגיע לכם! איך מבקשים העברה לבסיס אחר? התשובות משולחנה של מש"קית ת"ש, הישר אליכם
 
טופס 55crack הוא אחד הטפסים המפורסמים במדינת ישראל, כך יעיד כל מתגייס מיואש אשר חלם על שירות צבאי מהנה– ונכווה. טופס 55 הוא אותו מסמך מבוקש, אשר ממלאים, באמצעות השלישות, כשרוצים לעבור יחידה. כל המעוניינים לנסות את מזלם בתפקיד אחר, תחת מפקדים חדשים, ונוף ירוק יותר, כבר מילאו אותו– אך דבר לא השתנה בחייהם, כנראה. "אני רוצה טופס 55!", נשמע כסיסמת יציאה לקרב כמעט בכל בסיס, אך לא קרב ולא אויב: ברגע שבו עוזבים חדר השלישה, מושלך המסמך עמוק לפח.
 
עוזיcrack תת מקלע פרי פיתוחה של התעשייה הצבאית בישראל. ממציאו, עוזיאל גל, סיים לפתח את הכלי הקומפקטי בשנת 1955. הנשק הפך לחביב לוחמי צה"ל, אך לאור חסרונותיו הרבים אל מול הקלצ'ניקוב הוא הוחלף בגליל, בעקבות מלחמת יום הכיפורים. חייל המסתובב בפומבי כשהוא נושא עוזי הינו מחזה נדיר בארצנו בימים אלה. הנשק הכבד יחסית (3 ק"ג) ובעל מהירות הלוע הנמוכה, משרת בעיקר את הטירוניות הצעירות ומיני קציני מטה צעירים, אשר אינם בוחלים בשום אמצעי על מנת להדגיש את היותם ג'ובניקים. לאורך השנים הרוויחה ישראל מיליונים רבים באמצעות יצוא העוזי, בעיקר לארצות אפריקה.
 
טופס 55crack טופס 55 הוא אחד הטפסים המפורסמים במדינת ישראל, כך יעיד כל מתגייס מיואש אשר חלם על שירות צבאי מהנה– ונכווה. טופס 55 הוא אותו מסמך מבוקש, אשר ממלאים, באמצעות השלישות, כשרוצים לעבור יחידה. כל המעוניינים לנסות את מזלם בתפקיד אחר, תחת מפקדים חדשים, ונוף ירוק יותר, כבר מילאו אותו– אך דבר לא השתנה בחייהם, כנראה. "אני רוצה טופס 55!", נשמע כסיסמת יציאה לקרב כמעט בכל בסיס, אך לא קרב ולא אויב: ברגע שבו עוזבים חדר השלישה, מושלך המסמך עמוק לפח.
 
מחנה שנלרcrack סיפורו של מחנה שנלר, המשרת את מפקדת פיקוד העורף במחוז העורף, הוא כנראה אחד מהמשונים והכואבים בכל הנוגע לשימור מבנים בישראל. במקור שימש המבנה, אשר בנוי בסגנון הבארוק הדרום גרמני, כבית יתומים סורי- לבנוני. את הבניין הקים בשנת 1855 המסיונר הפרוטסטנטי הגרמני לודוויג שנלר. כשהגיעו הבריטים לישראל הם הפקיעו את הבניין לטובתם, וצה"ל החליפם בשנת 1948 עם קום המדינה.
 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.
אודות תודות כתוב לנו תנאי שימוש פרסום דרושים קישורים חיפוש באתר הפוך לדף הבית