שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
הרשמה

תוצאות חיפוש עבור: 13
צנחנים הצנפים אולי הפסיקו לשיר את "שייפתח עליי שייפתח", אבל עדיין יש להם טונה רספקט
 
מודל הסיירות איזה גיבוש מוביל לאן?
 
הישרדות 13 "הישרדות 13" - בעונה מעוררת מחלוקת
 
שייטת 13 כל מה שרצית לדעת על יחידת הקומנדו הימי
 
תחושה של דה ז'ה וו אושן 13 הוא מעין פגישת מחזור שבלונית למדי עם צוות שחקנים שלא מתאמץ לתת ערך מוסף לעלילה שכבר ראינו לפני 6 שנים (נחשו באיזה סרט)
 
כושר קרבי - תוכנית אימונים שבוז מציע לכם תוכנית אימונים ליצירת כושר קרבי: שמונה קילומטר בשמונה שבועות
 
מדוע צנחו אחוזי הנשירה בבה"ד 13? התופעת מיוחסת, בין היתר, לביקור ההורים בטירונות
 
יום בדרכים עם קצין המשטרה הצבאית הראשי תא"ל רוני בני בריאיון ראשון
 
בשנים הקרובות: גידול ניכר במספר הצוללנים והחובלים בחיל הים מרחיבים את הסד"כ
 
חיות הפרא הפלוגה המסייעת, גדוד 13 של גולני
 
המין הנשי הפך לרוב בגדוד המעברים ארז לא רק בגדוד קרקל
 
תל ערדcrack הוא שמו ומיקומו הפיזי של בסיס האימון החטיבתי של הנח"ל. בניגוד לחבריהם בצנחנים ובגולני, עושים הנח"לאים את דרכם לכומתה הירוקה דרך אוהלי 20, פריקסטים פשוטים ושק"ם רגיל לגמרי. בנוסף לטירוני הנח"ל, נערכות במחנה טירונויות של יחידות נוספות, דוגמת שייטת 13 וגדוד חרב. בצמוד לבסיס נמצא אתר ארכיאולוגי מן התקופה הכנענית.
 
בה"ד 13crack הוא בסיס ההדרכה של חיל המשטרה הצבאית, הממוקם במחנה בית ליד, בסמוך לכפר יונה שבשרון. הבסיס נחשב למסמיך הבלעדי למקצועות השיטור בצבא, ומכשיר את כלל השוטרים הצבאיים, מדריכי הכלואים, חוקרי המשטרה הצבאית החוקרת, לוכדי העריקים וכן את חיילי פלוגת "סחלב" הלוחמת. במסגרת תוכנית הקמת "עיר הבה"דים" הצבאיים, עשוי בה"ד 13 לעבור אל אזור הנגב.
 
חיל המשטרה הצבאית crack האמון בעיקר על שמירת המשמעת הצבאית, הוא אחד מחילות אגף כוח האדם (אכ"א). מלבד השוטרים הצבאיים, אשר מסמלים החיל ומהווים את עיקרו, מרכיבים את המשטרה הצבאית גם מדריכי הכלואים, אנשי יחידת המעברים, חוקרי מצ"ח, ולוחמי הפלוגה המעורבת "סחלב". כל הכשרות החיל, המושמץ מבין חילות צה"ל, נעשות בבה"ד 13 הנמצא במחנה בית ליד שבשרון.
 
חיל היםcrack הוא הגוף האחראי על הבנייה ועל ההפעלה של הכוחות הימיים של צה"ל. ראשיתו של החיל בשירות הימים אשר הוקם עוד במלחמת השחרור, באמצעות ספינות המעפילים. כיום אחראי חיל הים על שמירת הביטחון בגבולותיה הימיים של ישראל– בים התיכון וכן במפרץ אילת. מפקדו של החיל הינו קצין בדרגת אלוף, וכומתת חייליו צבועה כחול כהה. בין יחידות החיל ניתן לציין את שייטת 13, שייטת הצוללות, שייטת הסטי"לים ופלוגות הבט"ש.
 
חטיבת גולניcrack חטיבה 1, היא חטיבת חי"ר סדירה הכפופה לפיקוד הצפון. גולני נוסדה בפברואר 1948. גאוות היחידה היא אחד מנכסי צאן הברזל של החטיבה, אשר חום הוא צבע כומתתה, ותג עץ הזית מחובר לכתפי חייליה. גולני השתתפה בכל מלחמות ישראל, כשבין הקרבות המפורסמים בהן נטלה חלק ניתן לציין את קרב תל מוטילה, מבצע נוקייב, כיבוש רמת הגולן, כיבוש מוצב החרמון במלחמת יום הכיפורים, וכן הקרב על הבופור. במהלך אינתיפאדת אל- אקצה לחמו הגולנצ'יקים בעיקר באזור ג'נין ורצועת עזה, כשבמקביל המשיכו בביקורים בגזרת הצפון, הקרובה ללבם. החטיבה מורכבת מהגדודים 12 (ברק), 13 (גדעון), 51 (הבוקעים הראשון), גדוד הסיור וכן יחידת אגוז. את הטירונות עוברים הלוחמים בבסיס האימון החטיבתי שנפתח בקיץ 2004, באזור רגבים.
 
ילת"םcrack היחידה למשימות תת ימיות של חיל הים, הוקמה כגוף עצמאי בשנות ה- 60 כיחידה 707, אחר כך סופחה לשייטת 13, ורק ב- 1981 הפכה לגוף עצמאי. היחידה מורכבת מצוללנים מקצועיים, אשר מבצעים מגוון פעולות, מתיקון תקלות בכלי השיט מתחת למים ועד לסילוק פצצות תת ימיות. צוללי היחידה מסוגלים לפעול עד לעומק של 90 מטר, ומהווים את הגורם המקצועי היחיד בתחום הצלילה בצה"ל.
 
שייטת 13 crack היא אחת היחידות המובחרות של צה"ל. היא שייכת לחיל הים, והוקמה בראשית ימי המדינה על ידי יוחאי בן נון. ייעודו של הקומנדו הימי הוא לבצע פעילות מבצעית בתוך שטחי האויב, כמו פשיטה מן הים על מטרות קרקעיות והנחת מטענים על ספינות וכלי בט"ש. בנוסף, מוכשרים לוחמי השייטת לפעולות איסוף מודיעין. במהלך אינתיפאדת אל- אקצה החלה שייטת 13 לבצע יותר ויותר פעולות מבצעיות קרקעיות בשטחי הרשות הפלסטינית, וזכתה מספר פעמים בפרס היחידה המצטיינת של צה"ל. הכשרתם של הלוחמים נמשכת כ- 20 חודשים, ובסיומה זוכים אנשי הקומנדו לענוד את סיכת היחידה המפורסמת בטקס מרשים הנערך בבסיס השייטת בעתלית.
 
הילת"םcrack היחידה למשימות תת ימיות של חיל הים, הוקמה כגוף עצמאי בשנות ה- 60 כיחידה 707, אחר כך סופחה לשייטת 13, ורק ב- 1981 הפכה לגוף עצמאי. היחידה מורכבת מצוללנים מקצועיים, אשר מבצעים מגוון פעולות, מתיקון תקלות בכלי השיט מתחת למים ועד לסילוק פצצות תת ימיות. צוללי היחידה מסוגלים לפעול עד לעומק של 90 מטר, ומהווים את הגורם המקצועי היחיד בתחום הצלילה בצה"ל.
 
בה"ד 13 crack בסיס ההדרכה של חיל המשטרה הצבאית, הממוקם במחנה בית ליד, בסמוך לכפר יונה שבשרון. הבסיס נחשב למסמיך הבלעדי למקצועות השיטור בצבא, ומכשיר את כלל השוטרים הצבאיים, מדריכי הכלואים, חוקרי המשטרה הצבאית החוקרת, לוכדי העריקים וכן את חיילי פלוגת "סחלב" הלוחמת. במסגרת תוכנית הקמת "עיר הבה"דים" הצבאיים, עשוי בה"ד 13 לעבור אל אזור הנגב.
 
12
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.
אודות תודות כתוב לנו תנאי שימוש פרסום דרושים קישורים חיפוש באתר הפוך לדף הבית