שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  קצונה מתנדבת
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


קצונה מתנדבת
איך עוזרים קציני צה"ל לנוער בסיכון

מערכת שבוז
בית השאנטי

אם חשבתם שצה"ל הוא רק ארגון לוחם ומגן טעיתם. בנוסף לקידוש ערכי כיבוד האדם והמדינה, מעודד הצבא מתן עזרה לזולת, והתנדבות בקרב אוכלוסיות בעיתיות בצורה זו או אחרת. מה שיפה הוא שהרצון לעזור לאחרים לא מגיע כפקודה אלא דווקא מלמטה, מהחיילים ומהקצינים שיוזמים פעילויות התנדבותיות למיניהן.
אחת הדוגמאות לכך הוא קצין בשם יואב פאעל, סרן בחיל התקשוב , שארגן ערב בו כ-25 קציני צה"ל נפגשו עם כ-30 הילדים שבבית השאנטי ובילו איתם את הערב.
בית השאנטי הוא מקום שאוסף אליו נערים שנפלטו מכל מיני מסגרות משקם אותם ומחזיר אותם לחיים נורמטיביים . הערב כלל משחקי היכרויות, להקה שהופיעה במקום והפעלות נוספות.

יואב מספר, כי " החלטתי שאני רוצה לעשות איזשהו פרוייקט עם נוער בסיכון. שלחתי מיילים למספר מקומות ובית השאנטי נענו בחיוב. הסברתי מה התכנון שלי באופן עקרוני והם שמחו על הרעיון.הערב היה ראשון מסוגו עבור הקצינים שהגיעו, ואולי יפתח פתח לערבים נוספים דומים".

"הקצינים שהגיעו לערב הם קצינים ממחלקות שונוות שביחידת לוט"ם (היחידה הטכנולוגית של אגף התקשוב) בהם לשם, ממר"ם, בסמ"ח, שהם ומצוב, מוסיף יואב.
סיפרתי לקצינים האלה על הערב המתוכנן, הזמנתי אותם להקדיש מזמנם ולהשתתף והם שמחו על ההזמנה ובאו. רצינו לעשות משהו עבור הילדים האלו.
כולי תקווה שזה יתן דחיפה לאחרים לעשות דברים דומים."

 
שתף    
כתבות נוספות
טבח צבאי
חבר בצבא (2)
סקס בצבא
כינוי צה"לי
פטורים בצבא
חבר בצבא
הקודם1112
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.