שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  רגילה לא רגילה
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


רגילה לא רגילה
יוצאים לרגילה ומתכננים לנסוע לצפון עם החבר'ה. אבל אז...

שרון שביס
עלק הצפון...
למי זה לא קרה, יצאת לרגילה, אתה מחליט לנצל את הימים הבודדים של החופש, לקחת תיק קטן ו"לקפוץ" לצפון עם החבר'ה. מה יכול להיות רע אתה חושב... קצת חופש לא הזיק עדיין לאף אחד.. לא?
 
השניה של ההחלטה והשניה שבה קופצות המחשבות על דרכי הגעה, מקום לינה, מסלולים וכל שאר הפרטים הטכניים- השניות האלה לא כל כך רחוקות אחת מהשניה. מיד אתה כבר חושב מי יבוא, למי יש אוטו פנוי, כמה דלק בערך יצטרך כל אחד לשלם.
 
ואז אתה חוזר אחורה במחשבות, רגע... למה לשלם דלק שיש חוגר ואוטובוס חינם?! ואז אתה מתקדם שוב.. אה.. כן.. חופש אתה נזכר, "דקה אחת לא יראו אותי על מדים מחוץ לבסיס!" אתה אומר לעצמך. אתה הולך לדבר עם החבר'ה, לראות מי מעוניין בקצת איוורור, כמוך.
 
אתה פונה למושיק, חבר ילדות, החבר הכי טוב שלך. מאז שיש לו חברה אתה כבר בקושי רואה אותו, הוא בטוח ירצה לבוא. מושיק אומר שהחברה שלו לא ראתה אותו כבר קרוב לחודש והוא רוצה לנצל את החופש שלו כדי להיות איתה לבד, הוא מתגעגע... מה זה?! מה זה השטויות האלה?! אתה אומר לו שוואללה.. גם אתה לא ראית אותו הרבה זמן והחברה הזאת שלו מעניינת לך את התחת (אפילו לא! אתה חושב בשקט) ושקטנים הסיכויים ששוב ייפול לכם להיות ברגילה באותו הזמן. חוץ מזה גם אתה 'מתגעגע', אתה חוזר על המילה בה הוא השתמש. אחח.. אבל הכח הנשי גובר על המילים חסרות המשמעות שלך, הוא כבר בחר.
 
אוקיי אתה אומר לעצמך, לא להתייאש. אני לרגילה הזאת אצא לצפון גם אם זה יהיה לבד. עובר לבא ברשימה. אווווווו... שלומי, טוב לשלומי אין בעיה, אין לו חברה.. הם נפרדו בערך חודש אחרי שהוא התגייס. "אני לא אחכה שבועיים כל פעם כדי לקבל קצת חום" היא אמרה. והאמת שזה לא מפריע לו, ככה כל פעם שהוא חוזר הביתה הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה בלי התחייבויות לאיזו מישהי שתעשה לו פרצופים כל פעם מה בא לה ומה לא. אתה מתקשר אליו, מתפלא שהוא עוד שמר את המספר שלך בזיכרון, לא דיברת איתו כמה חודשים טובים. יש לכם רק יומיים חופפים של הרגילות... הוא לא מהסס וקופץ על ההזדמנות.
 
אחרי יומיים אתה כבר מארגן חמישה חבר'ה, שלושה בנים ושתי בנות. עם רונן והבנות זה היה קצת יותר פשוט, הם לא קרביים ועושים יומיות, הם יכולים לקחת חופש מתי שבא להם.
"יפה... הצלחתי...", אתה מבסוט מעצמך. אתם מתחילים לתכנן איפה לישון, לאן ללכת, מה לעשות. כולה יומיים, אבל צריך לנצל כל דקה.
 
זהו.. הכל מוכן, יום חמישי- אתה חוזר הביתה לסופ"ש וחושב כמה כיף שביום ראשון לא צריך לחזור לבסיס. שבוע שלם! לא צריך לראות את הבסיס.. שבוע. ביום שבת אתה מדבר עם החבר'ה, מתייעץ מה לקחת מה לא לקחת... מארגן תיק ושם ליד המיטה.
 
השעה 21:30, בדיוק סיימת להתקלח ואתה נכנס מתחת לפוך החם. הפלאפון שלך מצלצל, מספר חסוי. אתה  מתלבט... לענות לא לענות, לענות לא לענות... אמא צועקת מהסלון, "אולי תענה כבר לטלפון הזה! אתה תעיר את רוני בסוף, לקח לי שעה להרדים אותו!! תענה כבר!"
 
אתה עושה את ההחלטה הכי טיפשית בחיים שלך ועונה... זה ליאור המפקד, "אתה שומע יש הקפצה, יש התרעות ממוקדות", הוא אומר. "כל הרגילות מבוטלות כל החיילים צריכים להגיע מחר לבסיס עד 8:30 בבוקר". אתה מתקשר לחבר'ה, בחוסר ברירה מבטל הכל, הם אומרים שהם ייסעו בכל מקרה. שנייה לפני שהעיניים נעצמות אתה חוזר ואומר לעצמך: "למה עניתי! טיפש!!! למה עניתי... למה עניתי... למה עניתי... אלף פעם אני אומר לעצמי לא עונים לחסויים בבית, לא עונים לחסויים בבית... אז למה עניתי?!?!"
 
       
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.