שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  החיילים החטופים
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


החיילים החטופים
כשנחטפו שלושת החיילים ב-2000 קיויתי כ"כ שהם יחזרו. עכשיו הרגשות חוזרים

שרון שביס
החיילים החטופים
צילום רפרודוקציה רב"ט גלעד שליט
"כששמעתי על חטיפת החייל, קיבלתי צמרמורת בכל הגוף. לא האמנתי ששוב זה קרה. הכל חוזר אליי כמו בחלום נורא. האירוע הזה טלטל אותי והחזיר אותי 6 שנים לאחור. הרגע שבו קיבלנו את ההודעה, אי הוודאות, התקוות, הפחדים, החרדות, המאבק והסוף הנורא מכל", כך אמרה השבוע ציפורה אביטן, אימו של סמ"ר עדי אביטן שנחטף בהר דב באוקטובר 2000 ביחד עם שניים מחבריו לגדוד ההנדסה, סמ"ר עומר סועאד וסמ"ר בני אברהם.
 
כמוה, גם אני נזכרת בדאגה הבלתי פוסקת, באחיזה בכל פיסת מידע האם החטופים בחיים, מה עלה בגורלם, בצער של המשפחות, בכאב, בתקווה הענקית שאולי... אולי הם יחזרו הביתה בשלום. זכור לי היום שהחזירו אותם, בארונות, לאחר שלוש שנות מאבק, והתקווה פשוט התנפצה לרסיסים. עד הרגע האחרון האמנתי שהם בחיים. עד הרגע האחרון התפללתי, התחננתי שהם יופיעו עומדים על הרגליים, מחייכים, צוחקים ויהיה לסיפור הזה סוף טוב.
 
קשה לתאר מה עובר לאמא, למשפחה ולחברים בראש ובלב ברגעים כאלה. אני יודעת שבאותו היום אני הרגשתי כל כך הרבה כאב, כל כך הרבה עצב. כל הרגשות פשוט חדרו אליי דרך מסך הטלוויזיה. הרגשתי כאילו מישהו שולח לי יד ללב ומנסה בכל הכח לעקור אותו. אני לא חושבת שהיה מישהו שנשאר אדיש, שלא בכה, שהדמעות לא חנקו לו את הגרון. באותו הרגע הסתכלתי לשמיים וקיוויתי שזו הפעם האחרונה שמישהו יצטרך לעבור את מה שעובר על המשפחות האלה. קיוויתי שזו הפעם האחרונה שמשאירים מישהו במצב של אי וודאות כל כך הרבה זמן. חשבתי לעצמי... שחוסר הוודאות הנוראי הזה יכול למוטט גם את הבנאדם הכי חזק שקיים.
 
והנה אנחנו, שש שנים וחצי אחרי, עומדים בפני אותו המצב. מתפללים שהסוף הזה יהיה שונה, מתפללים שרב"ט גלעד שליט יחזור הביתה בשלום. מתפללים בכל הכח שהמשפחה הזו לא תצטרך לעבור את מה שעבר על משפחות חטופים קודמים, שיהיה לה קצת נחת, שהיא תזכה לקצת שקט נפשי.
 
     
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
> > >
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
3. קצת הגיע הזמן לשנות את הכתבה לא?
מאת:נועלה       23/07/2012

2. עד שלא נגיב כראוי זה יימשך..צריך לסים
מאת:אחת שכואבת ומאמינה שיהיה יותר טוב       13/07/2006

1. נמאס מהם
מאת:שישלמו ביוקר..       30/06/2006

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.