שבוז חיילים
חיפוש
חיפוש חיפוש חיפוש
מתגייסים חיילים משוחררים סטודנטים דרושים פורומים מגזין לימודים
שבוז ראשי   >>  חיילים סדירניקים   >>  חבר בצבא
דוא"ל
סיסמא
שכחת סיסמא? כניסה
הרשמה לאתר תאפשר לך
לכתוב בפורומים, לראות מי
מתגייס איתך ועוד!
משפטים צה''ליים משפטים צה''ליים
עדיף להיות שערה במנוש, מאשר בחיל החימוש
צנחנים חושבים ואז מסתערים, גולני מסתערים ואז חושבים, גבעתי חושבים שהם מסתערים ולנח"ל יש להקה טובה
את הדיסקית שלך עשו מפחית שזרקתי בבקו
ביסל"מח-כאן מתחיל הדירבוק של המחר...
עננו,שישרף כל ביסלמ"ח,עננו
הוסף משלך
פורום חיילים פורום חיילים
הודעות אחרונות:
קורס בחימוש
מעוניינת לעבור בסיס אבל להשאר באותו תפקיד
גימלים
תומך לחימה ביחידות הקומנדו
משהו קצת להצחיק את החיילים שפה
מחפשים עבודה בזמן השירות?[=
לינקים למוצרים לחיילים באלי אקספרס
איך הרווחתי כסף אחרי השחרור
מה אתם אומרים על זה
אהלן,
 לפורום


חבר בצבא
במקום לחפש חבר בג'יי דייט אפשר למצוא אותו במסדר הבוקר. האם כדאי להחזיק חבר בבסיס?

נועה אנג'ל
חבר בצבא
נפגשנו בנשקייה
אתם משרתים יחד באותו בסיס, מתפתח ביניכם משהו, אתם מפלרטטים כל היום כמו שני חמוסים בעונת הייחום, יש מצב לעשות את זה רשמי אבל לא ברור אם כדאי לך או לא. אם נקלעת לדילמה שכזאת, אל חשש- תכף ומיד נעשה לך סדר בבלגן.   

מצד אחד, תמיכה רגשית
טוב שיש מישהו שיהיה לצידך תמיד. לא משנה עם מי רבת, מי עשה לך עוול ומי סתם מקרין עלייך אנרגיות שליליות דרך קבע- את תמיד יכולה לבכות לו, ואם תבקשי יפה והוא יהיה מספיק עצבני אולי הוא גם יכניס מכות לאנשים הרלוונטיים. חבר בעל קומבינות, אגב, יכול בכלל להתגלות כיעיל במיוחד: מילה אחת שלו ואת מקבלת מה שאת רוצה. כמו להסתובב עם מאפיונר, אבל חוקי.  

מצד שני, כביסה מלוכלכת
אם תריבו תוך שניה כולם מסביב יידעו מזה. אם זה יהיה ריב ממש מכוער אפשר שתרוץ חרושת שמועות שלמה ברחבי הבסיס- ככה זה כשמשעמם. את תהיי עסוקה בלהדוף אותן ולהפיץ כמה משלך, מסביב לא חסרים אנשים שישמחו לסלף פרטים ולהוסיף שמן למדורה, ומהפקר הטלנובלה הקטנה הזאת יזכו החברים הנחמדים שלך ביחידה, שרק מתים שיהיה להם על מה לדבר בהפסקות סיגריה. 

מצד שלישי, זה די נוח
אם את משרתת באיזה חור לא מזוהה, קצת אחרי סוף העולם, חבר בתוך הבסיס הוא בערך הדבר הכי טוב שתוכלי לבקש לעצמך. יהיה לכם הרבה על מה לדבר והוא יוכל לראות אותך במצבייך היותר מג'ייפים אבל זה לא יהיה אכפת לו (לפחות ככה זה אמור להיות). לא תצטרכו לשרוף יותר מדי כסף על בילויים משותפים- זמן האיכות של השירות שלכם הוא לגמרי בחינם, ובכלל, וזה כנראה הבונוס הכי גדול- כשנמצאים עם מישהו שאוהבים הזמן עובר ממש מהר.

מצד רביעי, זה קצת מעיק
גם לראות אותו כל היום בבסיס וגם אחר כך בבית? מה, שרפת בית כנסת שמגיע לך העונש הזה? קצת מרחב נשימה עוד לא הרג אף אחד. כמו כן בלי קשר, את עלולה לגלות שעל אזרחי הוא דווקא לא כזה גרויסה מציאע, עכשיו כשהוסרה ממנו הילת החייל האמיץ. תתפלאי לשמוע כמה זוגות כבר נפלו על הסעיף הטראגי הזה. ויש כמובן את העניין הפעוט הזה שאם תיפרדו את עדיין עתידה להיתקל בו רוב הזמן, לפחות עד שמישהו משניכם ישתחרר, וזה כבר לא כיף בכלל.

מצד חמישי, סקס
 
מישהו צריך להקדיש צד גם לסקס. כשיש לך חבר בתוך הבסיס אתם זמינים לטחון זו את זה בתדירות גבוהה הרבה יותר, שלא לדבר על זה שכל פינה נטושה נראית כמו מקום טוב לבחון את כישוריכם האקרובטיים. מגדלי תצפית, ימ"חים, רחבות מטווחים, השולחן של המפקד- הכל הולך.

ומצד שישי- פקודות מטכ"ל
שלא נורא מעודדות כאלה דברים. יש הרפתקאות שיכולות לעלות לכם ביוקר, וחוץ מזה למי יש זמן? יש לך עוד תפקיד להחזיק. מה את, מכונה, לעזאזל?

כן, יש פה יותר מדי צדדים.
אין ספק, חבר מהבסיס זה לא פשוט. עדיף שתקני חתול וזהו. 


 
שתף    
כתבות נוספות
חיסון הגרדסיל לחיילות צה"ל
יחידת ימ"ס
קצונה מתנדבת
חיסונים לחיילות ונשות קבע בביקורופא
משפט צבאי
טקס צבאי
12345678910הבא
>
תגובה לכתבה  שלח לחבר  גרסת הדפסה 
תגובות
1. אין על דילדו
מאת:li-ve-la.co.il/dildoim-bli-retet.html       23/06/2010

שבוז הוא פורטל המיועד למתגייסים, חיילים וחיילים משוחררים. שבוז כולל מידע מעודכן ורלוונטי על צו ראשון. תפקידים, קורסים, מיונים, תאריכי גיוס, רשימת ציוד, טירונות, חיל השריון, חיל רגלים (חי"ר), חיל תותחנים, חיל הנדסה (הנדסה קרבית), חיל הים, חיל הרפואה, חיל האוויר, חיל החימוש, חיל שלישות, חיל החינוך, חיל המודיעין, מג"ב, גולני, אגוז, שלדג, סיירת מטכ"ל, 669, דובדבן, עוקץ, חובלים, קצין העיר, בית החייל, משכורת צבאית, חר"פ, גימלים, קצונה, הנחות לחיילים, עבודה מועדפת, פיקדון אישי, מענק שחרור, פסיכומטרי, בגרויות, כנס משתחררים ועוד.